TÜRKİYE EUREKA DÖNEM BAŞKANLIĞI AÇILIŞ KONFERANSI

Değerli Firma Temsilcilerimiz,

Pazar odaklı, kısa sürede ticarileşebilecek ürün ve süreçlerin geliştirilmesine yönelik projelerin desteklendiği uluslararası işbirliği platformu olan EUREKA Programı’nın Temmuz 2012 – Haziran 2013 tarihleri arasındaki dönem başkanlığını Türkiye üstlenecektir. EUREKA 2012-2013 Türkiye Dönem Başkanlığı öncesi belirlenen stratejik yol haritasında, dönem başkanlığının ülkemiz sanayisi ve kobilerimiz adına bir fırsata dönüştürülmesi hedeflenmektedir.

Türkiye 2012-2013 EUREKA Dönem Başkanlığı kapsamında öncelikli olarak Dönem Başkanlığı Açılış Konferansı 13 Temmuz 2012 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir. Düzenlenecek olan konferansa Ar-Ge faaliyetlerini uluslararası seviyeye çıkartmayı arzulayan tüm firmalarımız davetlidir.

Konferans kapsamında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Nihat ERGÜN ve TÜBİTAK Başkanı Sayın Yücel ALTUNBAŞAK açılış konuşmalarını gerçekleştirecektir. Konferans EUREKA Programı kapsamındaki fırsatların değerlendirileceği panellerle devam edecektir. Konferans süresince simültane tercüman imkanı bulunmaktadır.

Konferansa katılacak temsilcilerinin her firma veya kurumdan en fazla 2 kişi olacak şekilde Konferansa katılması önemle rica olunur. Konferansa katılmak isteyenlerin 29 Haziran 2012 tarihine kadar kayıt olması gerekmektedir.

Önemli Not: Konferansa kayıt olan temsilcilerin kayıt formları tarafımızca değerlendirildikten sonra kayıt teyit maili kendilerine kayıt tarihini takiben 1 hafta içinde gönderilecektir.

Konferansla ilgili sorularınız için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Hasan Burak TİFTİK

EUREKA Proje Sorumlusu

TÜBİTAK EUREKA Ofisi

Atatürk Bulvarı No: 221
06100 Kavaklıdere / Ankara / TÜRKİYE
Tel     : +90 312 468 53 00 / 3461
E-posta : [email protected]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin