Türkiye 4. Oyunlaştırma Konferansı

Oyunlaştırma
Oyunlaştırma

Oyunlaştırma – Gamification Meetup, 7 Haziran 2020 Pazar günü Bahçeşehir Üniversitesi Güney Kampüsü’nde 4. kez oyun ve oyunlaştırma meraklıları ile buluşuyor. Bu seneki mottomuz #OyunlarınGücüAdına

Önceki yıllarda olduğu gibi, katılımcılar oyunlaştırma alanında uluslararası platformlarda yer alan yerli ve yabancı pek çok ünlü konuşmacıyı dinleme ve atölyelerine katılma şansını yakalayacaklar. “Oyunlaştırma” kavramını öğrenmek, deneyimlemek ve paylaşmak isteyen herkesin katılabileceği Gamification Meetup, aynı zamanda geniş network ağı sayesinde katılımcılara sektördeki insan ve kuruluşlarla tanışma imkanı sağlıyor.
Gamification Meetup 4. etkinliğinin alanında uzman konuşmacıları çok yakında açıklanacak!
Etkinlik Programı ve Konuşmacı listesini www.gamificationmeetup.com adresinden Mart ayından itibaren takip edebilirsiniz.

GamFed Hakkında:
GamFed Uluslararası Oyunlaştırma Federasyonu, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de “Oyunlaştırma” tekniğini yaygınlaştırmak, bireyleri, şirketleri, okulları bu tekniğin doğru kullanımına teşvik etme ve bu konuda olanak sağlama amacını güden bir dernektir. Oyunlaştırma kavramı “oyun mekaniklerinin profesyonel alanlarda davranış değişikliği sağlamak amacı ile kullanılması” olarak tanımlanmaktadır.

GamFed’in dünya üzerinde farklı ülkelerde temsilcilikleri bulunmaktadır. Türkiye temsilcisi Ercan Altuğ Yılmaz, bu oluşumun Türkiye’de ilerlemesine destek olmakta ve GamFed Türkiye kadrosu tamamen gönüllü bireylerden oluşmaktadır. Gamfed Konferanslarının gelirleri, GamFed Türkiye ekibi tarafından belirlenen sivil toplum örgütlerine bağışlanmakta ve özellikle üniversitelere “oyunlaştırma” konusunda seminerler düzenlemek üzere kullanılmaktadır. Gamfed Gamification Meetup’ın yanı sıra 2019’da 2.’si düzenlenen Gamfed Gamification Hackathon ismi ile oyunlaştırma gönüllülerinin şirketler ile buluşup tasarladıkları oyunlaştırma projelerini paylaşmaları sağlanmıştır.

Detaylı Bilgi için:
E-posta: gamfed@oyunder.org

Tüm sosyal medya hesaplarından takip etmek için: @GamFedTurkey & Gamfed Türkiye Temsilcisi Ercan Altuğ YILMAZ