Türk Tıp Öğrencileri Birliği Bilimsel Kongre 2016

Türk Tıp Öğrencileri Birliği Bilimsel Kongre 2016
Tarih: 14-15-16 Mayıs 2016
Yer ve Konaklama: Club Konaklı Hotel, Alanya, Antalya
Ulaşım imkanları: Karayolu ile Alanya Otogar / Havayolu ile Antalya Havalimanı
Kayıtlar için son tarih: 1 Mayıs 2016, 23:59

Katılım Ücreti:
– Aktif Katılım (Sözlü Sunum ile): 100 TL
– Aktif Katılım (Poster Sunumu ile): 150 TL
– Pasif Katılım: 180 TL

İletişim Bilgileri:
Bilimsel Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı: Zülal Yılmaz
E-mail adresi: bilimselkongre@turkmsic.net

Türkiye’nin tüm tıp fakültesi öğrencilerine hitap etmeyi, onları temsil etmeyi başlıca misyon ve vizyon olarak gören; Türk Tıp Öğrencileri Birliği olarak yıllardır hedeflerimiz arasında olan “Bilimsellik” üzerine daha somut çalışmalar yapılması ve çıktılar alınması için gün bugündür!

İlkini düzenleyeceğimiz Bilimsel Kongremizin çok sayıda öğrenciye ulaşması ve aktif katılımcı kalitesinin yüksek tutulması adına, tematik değil genel bir kongre düzenlenmesini uygun gördük. Hedefimiz; tüm alanlarda en başarılı çalışmalara ulaşabilmek, bu konulara ilgi duyan kişilerin bilgisini ve ilgisini daha da arttırmak, yani “Bilimi ve Bilimselliği Birlik’te tartışmak.”
Sizleri, 14-15-16 Mayıs 2016 tarihinde Türk Tıp Öğrencileri Birliği 2016 Bilimsel Kongresi’ne davet ediyoruz! İlk kez düzenleyeceğimiz bu göz bebeğimiz Bilimsel Kongremizde sizleri görmek bize büyük bir mutluluk ve güç verecektir.

Detaylı bilgi ve başvuru formları için bilimselkongre.turkmsic.net adresini ziyaret edebilir, Tüm soru ve katkılarınız için bize bilimselkongre@turkmsic.net’ten mail yolu ile ulaşabilirsiniz.,

Son kayıt tarihi 1 Mayıs 2016’dır.

TURKMSIC