Türk Savunma Sanayiinin Yıldızları Bursa’ya Geliyor

Uzay, Havacılık ve Savunma Sanayi Topluluğu
Havacılık ve Savunma Günleri

Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Uzay, Havacılık ve Savunma Sanayi Topluluğu’nun (BTÜ UHSST); geleneksel olarak düzenlediği ‘Havacılık ve Savunma Günleri’nin beşincisinde; Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı başta olmak üzere Türk havacılık ve savunma sanayiinin yıldız kurumları Bursa’ya geliyor.

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı destekleriyle düzenlenen ‘5. Havacılık ve Savunma Günleri’ kapsamındaki etkinlikler, 11-13 Mayıs 2022 tarihlerinde Bursa Teknik Üniversitesi Yıldırım Bayezid Yerleşkesinde gerçekleştirilecek. TUBİTAK SAGE, ASELSAN, TUSAŞ, ROKETSAN, TEI, FNSS, CEZERİ, ASİSGUARD, METEKSAN gibi öncü kurumlar ürünlerini stantlarında sergilerken, firmaların üst düzey yöneticileri seminerlerde öğrencilerle bir araya gelecek. Bursa Büyükşehir Belediyesi, Yıldırım Belediyesi, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), ASELSAN, TEİ ve ROKETSAN’ın desteklediği organizasyonun iletişim sponsorluğunu ise TÜRKSAT üstleniyor.

Katılımın herkese açık ve ücretsiz olduğu “BTÜ Havacılık ve Savunma Günleri” sonrasında katılımcıları, sertifikanın yanı sıra birbirinden güzel hediyelerin yer aldığı çekilişler de bekliyor.

Detaylı bilgi için btuuhsst instagram sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

5 × three =