Türk Fizik Derneği 14. Ulusal Parçacık Hızlandırıcıları ve Dedektörleri Yaz Okulu

Bodrum/Muğla’da Düzenlenecek Olan “Türk Fizik Derneği 14. Ulusal Parçacık Hızlandırıcıları Ve Dedektörleri Yaz Okulu (UPHDYO-XIV)” Öğrenci Başvuruları, 15 Temmuz 2022 tarihine kadar devam edecektir.

Başvuru Şartları

1. Başvuru yapacak öğrencilerin TÜBİTAK-ARBİS kayıtlarının olması gereklidir. Öğrencilerden kayıt sırasında TÜBİTAK-ARBİS özgeçmişlerini yüklemeleri istenecektir. TÜBİTAK-ARBİS formatı dışında yüklenmiş olan özgeçmişler kabul edilmeyecektir.

2. Başvuru sırasında öğrencilerden istenecek e-posta adresleri TÜBİTAK-ARBİS’te kayıtlı e-posta adresleri ile aynı olmalıdır.

3. Üniversitelerin Fizik, Fizik Müh., Elektrik-Elektronik Müh., Bilgisayar Müh. ve Makine Müh. Bölümlerinde lisans 3. ve 4. sınıf öğrencisi olma (Eylül 2022’de 3. sınıfa başlayacak olanlar dahil) veya yüksek lisans öğrencisi olmak şartı aranacaktır. Bunun için başvuru esnasında öğrenci belgesi istenecektir.

4. Kayıt esnasında en az bir adet referans mektubu istenecektir ve referans mektubuna (bir veya iki adet) değerlendirmede öncelik verilecektir.

Önemli Not:

UPHDYO-14’e kabul edilen öğrenciler, 1 Ağustos 2022 tarihinde okulun web sayfasında ilan edilecektir. Kabul edilen öğrencilerin, 15 Ağustos 2022 tarihine kadar kayıt ücretlerini yatırmaları gerekmektedir. Okula kabul edilen öğrencilerden istenilecek kayıt ücreti ve ödeme bilgisi için tıklayınız.

Ek Not:

Okula kabul edilen öğrencilerden kayıt ücreti konusunda mali desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler taleplerini organizasyon komitesine ileteceklerdir. Durumları değerlendirilen ve desteklenmesi uygun görülen öğrencilere TFD tarafından olanaklar ölçüsünde destek sağlanacaktır.

Eğitim Tarihleri: 8-11 Eylül 2022

https://www.uphdyo14.org

Başvuru Formu:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd-PcHfuxt3AhsU0AfsC7x73lBvBVNkTUIms0fWHJexR3LuSw/viewform

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

five × 1 =