Türk Coğrafya Kurumu 75. Yıl Uluslararası Kongresi

Değerli Bilim İnsanları,

8-10 Kasım 2017 tarihleri arasında TCK – TÜRK COĞRAFYA KURUMU ve TÜCAUM – TÜRKİYE COĞRAFYASI ARAŞTIRMA ve UYGULAMA MERKEZİ işbirliği, Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih- Coğrafya Fakültesi, Coğrafya Bölümü ev sahipliğinde düzenlenecek olan “Türk Coğrafya Kurumu 75. Yıl Uluslararası Kongresi”ne (TCK 75. Yıl) katılmanız bizi onurlandıracaktır.

Ülkemiz Coğrafya biliminin köklü ve gelenek oluşturan kuruluşu olan Türk Coğrafya Kurumu’nun 75. Kuruluş yılı kapsamında, coğrafi bilimlerde dünyada ve Türkiye’de meydana gelen en son gelişmelerin tartışılacağı bu kongrede, Coğrafya bilim alanında ve ilgili diğer bilim dallarında çalışan bilim insanlarını bir araya getirmeyi ve davetli yerli ve yabancı konuşmacıların vereceği konferanslarla belli başlı konularda fikir alış verişinde bulunmayı hedefliyoruz.

Türk Coğraya Kurumunun 75. Kuruluş yılını en etkin bir şekilde kutlamak, coğrafi bilimlerde ortaya çıkan yeni gelişmeleri paylaşmak ve meslektaşlarımız arasında etkileşimi arttırmak amacıyla gerçekleştireceğimiz bu kongreye vereceğiniz destekten ötürü şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımla
T. Ahmet Ertek
Yönetim Kurulu Başkanı

TCK 75. Yıl Uluslararası Kongresi Takvimi

Bildiri Özeti Gönderme Bitiş Tarihi: 15 Temmuz 2017
Kabul Edilen Bildirilerin İlan Tarihi: 30 Temmuz 2017
Kongre Kayıt Ücreti Ödeme Son Tarihi:30 Eylül 2017
Kongre Programı İlan Tarihi: 20 Ekim 2017
Kongre Tarihi: 8-10 Kasım 2017
Tam Metin Gönderme Son Tarihi: 30 Kasım 2017

http://www.tck.org.tr/kongre/tr/duyuru/kongre-duyurusu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

one × 4 =