Turhal Şeker Fen Lisesi Bilimsel Gaflar-2 “Doğadan Teknolojiye” projemizin sergisini yaptık

Türkiye’den Asiye AKBULUT ve Azerbaycan’ dan Nubar QURBANOVA öğretmenlerinin yürüttüğü Bilimsel Gaflar-2 “Doğadan Teknolojiye” projemizin 28.04.2022 tarihinde sergisini yaptık.

Öğrencilerimiz proje danışman öğretmeni Gonca YILDIRIM öncülüğünde yaptıkları etkinliklerin ve ürünlerin sergi hazırlığını yaptılar. Turhal Şeker Fen Lisesi ilgili proje öğrencilerimiz okulumuz kütüphanesinde açtıkları sergide yaptıkları çalışmaları ve ürünleri diğer okul arkadaşlarına tanıttılar. Projenin yıl boyunca etkinliklerle dolu olduğunu aktif olarak çeşitli etkinliklerde gönüllü görev aldıklarından bahsettiler. Proje öğrencilerimiz bir eTwinning projesi olan Bilimsel Gaflar-2 “Doğadan Teknolojiye” projesinde yer almaktan memnun olduklarını ve çeşitli bilgiler öğrendiklerini anlattılar. Sergimiz öğrencilerimizin fotoğraf çekimleri ile devam etti.

Proje danışman öğretmeni Gonca YILDIRIM öğrencilerin hem ekip olarak hem de bireysel olarak uyum içerisinde yaptıkları çalışmaları ve emekleri için teşekkür etti. Öğrencilerini proje çalışmalarındaki başarılarından ötürü tebrik etti. Sergimiz Gonca YILDIRIM’ ın proje öğrencilerine başarı sertifikalarını vermesi ile sonlandı.

 

20220427 091155