Tüm proje öğrencilerimizle ilk online toplantımızı yaptık

İSBL olarak tüm proje öğrencilerimizle ilk online toplantımızı yaptık.Toplantıya, ” Büyüklerden Küçüklere Değerli Masallar” ve “Bilime Farklı Bakıs: Bilimsel Gaflar” adlı projedemizdeki tüm öğrenciler,öğretmenlar ve okul müdürümüz katıldı.

Kurucusu olduğumuz “Büyüklerden Küçüklere Değerli Masallar” adlı proje, okulumuz felsefe grubu öğretmeni Dr.A.Akbulut ve İngilizce öğretmeni Emine Kaya tarafından okulumuzda aktif olarak yürütülmektedir.Projede öğrenciler, AVRUPA KOD HAFTASI nedeniyle web 2.0 araçları ile etkinlikler yaptık.

Kurucusu olduğumuz diğer proje de, “Bilime Farklı Bakıs:Bilimsel Gaflar” adlı projesi olup,bu proje de okulumuz felsefe grubu öğretmeni Dr.A.Akbulut tarafından yürütülmektedir.Bilim projesinde de bilgisayarlı kodlama etkinlikleri yaptık. Web 2 araçlarını kullanarak e güvenlik ve kodlama konusuna dikkat çektik.

Bu iki projedeki eTwinning öğrencilerinin, öğretmenlerinin ve okul müdürümüzün de katıldığı online toplantı,25.10.2020 tarihinde yapıldı. Online toplantıda, eTwinning bilgilendirme ve Quizizz etkinliği yapıldı.
Etkinliklerimize katılan okul müdürümüz sayın Yasar Karaoğlan’a teşekkür ediyoruz.
1-25 Ekim 2020 tarihlerinde, eTwinning projelerindeki etkinliklerimizi okul olarak tamamladık ve katılım belgelerini aldık. Tesekkürler herkese.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

ten − seven =