Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi

Zeka Oyunları Öğreticilik Eğitimi Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonunun Programı ile katılımcılara, Zeka ve Akıl Oyunlarını çocuklara öğretebilecek yetenek ve bilgi birikiminin kazandırılmasını amaçlanmaktadır. Program sonunda kursiyerler akıl zeka oyunları öğretebilecek konumda bilgi birikime sahip olabileceklerdir. Eğitimimiz min. 20 kişinin toplanmasıyla açılmaktadır.

Zeka Oyunları Öğreticilik Eğitimi Sertifika programı ile katılımcılar, Türkiye ’nin en geniş kapsamlı Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonunun zeka oyunları öğreticilik eğitimi programına katılmış olacaksınız. Zeka oyunları Öğreticiliği Eğitimi kurs programı 2 gün Cumartesi-Pazar günleri olmak üzere toplam 35 tane akıl zeka oyunu öğrenmiş olacaksınız.

Bu oyunlar toplam 6 adet Turnuva oyunumuzu öğrendikten sonra Turnuvalar öğrencilerinizi yönlendirerek İl,İlçe ve Türkiye Şampiyonlarında derece yapmalarını sağlayabilir. İlkokul öğrencileriniz de İlinizde düzenlenecek diğer İl milli Eğitimin turnuvalarına girmesine sağlayarak da E-sosyal etkinlik modülündeki zeka oyunları kategorisinde yerini almasını sağlayabilirsiniz.

Zeka Oyunları Öğreticilik Eğitimi Kurs Programı ile Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonunun “ Zeka Oyunları Öğreticilik “ federasyon onaylı belgesini almış olursunuz. Zeka Oyunları Öğreticilik sertifikanız ile “ Zeka Oyunları Öğreticilik Eğitmeni” olarak kurum ve kuruluşlarda görev alabilirsiniz.

Zeka Oyunları Öğreticilik Sertifika Programı, MEB’de egzersiz açabileceğiniz bir programdır. Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Federasyonunun M.E.B. ile prokolünün imzalanması Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliğini aldığınız bu eğitim ile MEB’de öğretmenler halk eğitim üzerinden 12 Kursiyer ile egzersiz açabilir, akıl ve zeka oyunları seçmeli derse eğitici olarak katılabilirler…

MEB Hayat Boyu Öğrenme ile protokolü olan (TAZOF) Tüm Akıl ve Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi yer ve tarihini bilgilerinize sunuyorum.

28-29 EYLÜL 2019 ANKARA

KAYIT FORMU: http://www.tazof.org.tr

Eğitim ücreti:485 TL.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here