Ana SayfaTübitak 4004 4005 4006 4007 4008 2237TÜBİTAK4005 Özel Yetenekli Öğrencilerin Eğitiminde UbD Temelli Öğretim Tasarımı ve İçerik Zengileştirme...

TÜBİTAK4005 Özel Yetenekli Öğrencilerin Eğitiminde UbD Temelli Öğretim Tasarımı ve İçerik Zengileştirme Uygulamaları

Özel yetenekli öğrencilere sunulan eğitimin desteklenmesi amacıyla planlanan ve Tübitak 4005 Yenilikçi Eğitim Uygulamaları çağrısı kapsamında desteklenmesine karar verilen “Özel Yetenekli Öğrencilerin Eğitiminde UbD Temelli Öğretim Tasarımı ve İçerik Zengileştirme Uygulamaları” adlı projemizde öğretmenlere, UbD temelli öğretim tasarımı; zenginleştirme teknik ve yöntemlerinin ve web 2.0 uygulamalarının öğretim tasarımlarına nasıl entegre edilebileceği konularında uygulamalı eğitim verilecektir.

​Projemiz, Beşiktaş Bilim ve Sanat Merkezi yürütücülüğünde Bahçeşehir Üniversitesi, Yıldız Tenik Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa iş birliği ile 7-11 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.​

DUYURU: Covid-19 önlemleri kapsamında gerçekleştirilecek proje eğitim faaliyetlerinin yeni tarihi 7-11 Haziran 2021 olarak belirlenmiştir.

DUYURU: Covid-19 önlemleri kapsamında projenin eğitim faaaliyetleri ertelenmiştir. Süreç içinde eğitim faaliyetleri için belirlenecek tarihler yeniden proje web sayfamız aracılığıyla duyurulacaktır.

Özel Yetenekli Öğrencilerin Eğitiminde UbD Temelli Öğretim Tasarımı ve İçerik Zengileştirme Uygulamaları
TÜBİTAK 4005 Yenilikçi Eğitim Uygulamaları
egitimortami.weebly.com

Editör
Editörhttp://www.bilimsenligi.com/
Türkiye Eğitim Kampüsü - İlkokul ortaokul lise üniversite eğitim etkinlikleri duyuruları.