TÜBİTAK Kimya Olimpiyatlarına Yönelik Öğretmen Eğitimi

Derli Öğretmenler,

TÜBİTAKKimya Bilim Olimpiyatlarına yönelik eğitim veren öğretmenlere yardımcı olabilmek amacıyla, dört  kademeden oluşan bir eğitim programı hazırlanmıştır.

I. Kademe Eğitim Programı (KEP-01) için kayıtlarımız 08.12.2010 tarihi itibariyle başlamıştır. Son başvuru tarihi 20.12.2010 olarak belirlenmiştir.

KEP-01 programı, Ankara Üniversitesi koordinatörlüğünde yürütülmektedir. Eğitim materyalleri ve kurs programı, Ankara Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi’nin farklı anabilim dallarında uzmanlaşmış öğretim üyeleri tarafından düzenlenmiştir. Eğitimler 31 Ocak 2011 – 11 Şubat 2011 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Yerleşkesi Kimya Bölümü‘nde gerçekleştirilecektir.

TÜBİTAK tarafından desteklenmekte olan projemizden 40 öğretmenin yararlanması sağlanacaktır. Katılım taleplerinizi bildirmeniz için başvuru formu sitemize eklenmiştir.

Programla ilgili detaylı bilgilere yine sitemiz aracılığıyla ulaşabileceğinizi hatırlatır, ilginiz için teşekkür ederiz.

Düzenleme Komitesi adına,

Program Koordinatörü

Prof. Dr. Mustafa Güllü (Ankara Üniversitesi, Fen Fakültesi, Kimya Bölümü)

Program Yönetimi

TÜBİTAK tarafından desteklenmekte olan Kimya Bilim Olimpiyatlarına yönelik öğretmen eğitim programımız Ankara Üniversitesi koordinatörlüğünde yürütülmektedir.

Eğitmen kadromuz, Ankara Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi’nde görev yapmakta olan öğretim üyelerinden oluşmaktadır.

Program Koordinatörü:

Prof. Dr. Mustafa Güllü (Ankara Üniversitesi)

Düzenleme Kurulu:

Prof. Dr. Kadir Pekmez (Hacettepe Üniversitesi)

Prof. Dr. Fatma Sevin Düz (Hacettepe Üniversitesi)

Prof. Dr. Ali Sınağ (Ankara Üniversitesi)

Doç. Dr. Bülent Düz (Hacettepe Üniversitesi)

İletişim Bilgileri

 

Prof. Dr. Mustafa Güllü

Adres-1:  Ankara Üniversitesi,  Fen Fakültesi, Kimya Bölümü,
                 06100, Tandoğan  –  ANKARA

Telefon:  0312 – 212 67 20 / 1028

E-posta:   gullu@science.ankara.edu.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Kayıt Formunuza ıslak imzanız, vesikalık fotoğrafınızı ekledikten ve görev yaptığınız Okul Müdürlüğüne tastiklettirdikten sonra Adres-1‘e posta yoluyla gönderiniz.


Adres-2:  Ankara Üniversitesi Bilimsel Araştırma Proje Ofisi (BAPRO),
                  06100 Tandoğan – ANKARA

Telefon:   0312 – 212 67 20 / 2039

E-posta:   gullu@science.ankara.edu.tr