TUBİTAK 4007 Geleceğin İnovatörü Siirt’te Yetişiyor 2

TÜBİTAK 4007
TÜBİTAK 4007 Bilim Şenlikleri

Tubitak 4007 kapsamında 2023 yılı “Geleceğin İnovatörü Siirt’te Yetişiyor 2 ” adlı bilim şenliği için atölye ve etkinlik başvuruları başladı.

TÜBİTAK 4007 PROJE ETKİNLİK FORMU
Etkinlik Türü: Atölyenizin ana alanını yazınız.

Etkinlik Tarihi (Gün/Ay/Yıl) Başvurunun kabul görmesi halinde Bilim Şenliğimiz 2023 Yılının Eylül ayında yapılaması planlanmaktadır.

Etkinliğin Adı: Etkinliği içeren dikkat çekici bir başlık yazınız.

Hedef Kitle Yaş Grubu: Okul basamaklarına göre yazınız. (Anaokul, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri) şeklinde yazınız.

Etkinlik Katılımcı Sayısı: Her bir seans için yazınız.

Etkinliğin Amacı: Maksimum 500 sözcük girilmelidir.

Etkinliğin Konusu: Amaç ile mükerrer olmamalıdır.

Etkinliğin Süresi ve Uygulama Saatleri: Etkinliğinizi 1 günde kaç seans şeklinde uygulayacaksınız. Kullanılacak teçhizat ve malzemelerinizi bu doğrultuda yazınız.

Kullanılacak Malzemeler: Lütfen kendi temiz edebileceğiniz malzemelerin yanına not ekleyiniz. Projeni kabul görmesi için maliyetin düşük olması büyük öneme sahiptir.

Hazırlık ve Uygulama: Minimum 100 Sözcük olmalıdır.

Değerlendirme: Atölyedeki öğrencilere etkinliğinizi nasıl değerlendirtmeyi düşünüyorsunuz? Test, Anket, Görüşme Formu, Tartışma vs. açıklayarak yazınız.
Atölye Lideri:
(Ad, Soyad, Okul Adı, Tel. Numarası ve Mail bilgilerinizi giriniz) Bilgileri eksiksiz ve güncel doldurunuz.
Atölye Rehberleri
(Ad, Soyad, Okul Adı, Tel. Numarası ve Mail bilgilerinizi giriniz) Sadece 1 rehber ekleyiniz. Bilgileri eksiksiz ve güncel doldurunuz.

Değerli Bilim İnsanı,
Öncelikle Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi olarak Bilim Şenliği başvurumuza göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü şükranlarımızı sunarız.

“Geleceğin İnovatörü Siirt’te Yetişiyor” adlı TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği’nin, 7’den 70’e Siirt’te yarattığı bilim coşkusu ve bu alanda ilkleri yaşatma hususu bizleri tekrar TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği Programı’na başvuru yapma sürecine dâhil etmiştir.

Siz değerli öğretmen ve akademisyenlerin desteğiyle 2023 yılı için başvurusu yapılacak “GELECEĞİN İNOVATÖRÜ SİİRT’TE YETİŞİYOR 2” adlı TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği için atölye ve etkinlik kabulüne başladığımızı sizlere duyurmak isteriz.

Bu vesile ile bilim şenliğimize dâhil olmak isteyen öğretmen ve akademisyenlerin “30 Aralık 2021” tarihine kadar siirtargeetkinlik@gmail.com adresine, ekte belirtilen taslakla etkinlik başvurularını yapmalarını rica ederiz.

İlginiz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

two × 1 =