TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği “Bilim Güneşi Silifke İçin Doğuyor” Atölye Liderliği Başvuru

Tübitak 4007
Bilim Şenlikleri

Mersin Silifke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 2022 yılı “Bilim Güneşi Silifke İçin Doğuyor” 4007 Bilim şenliği Projesi atölye başvurusu.

Projenin teması “MÜHENDİSLİK VE TEKNOLOJİ ALANLARI” dır.

Mühendislik, teknoloji, fen bilimleri, doğa bilimleri -sanat, sosyal – beşeri bilimler, STEM ve farklı disiplinler arası etkinlikleriniz ile projemize başvurunuzu yapabilirsiniz. Etkinliklerinizi düzenlerken konularınızı, belirtilen alanlardaki buluş, icat ve mucitlerden faydalanabileceğiniz gibi iz bırakan sanatçıların çalışmalarına da yer verebileceğiniz atölye planları gönderebilirsiniz. Proje son başvuru tarihi, 6 Şubat 2022 Pazar günüdür.

Atölyeleri planlarken; atölyenin özgünlüğü ve proje konseptine uygunluğu, uygulama planının anlaşılır olması ve maliyetin uygunluğu hususlarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Komisyon tarafından incelendikten sonra kabul edilen atölyeler ile ilgili taraflara bilgilendirme yapılacaktır.

Bilim Şenliği, Mersinin Silifke ilçesinde 20-21-22 Ekim 2022 tarihleri arasında 3 tam gün olarak planlanacaktır. Atölye liderliğine başvuruda bulunacak katılımcıların atölyeleri kabul edildiği takdirde resmi izinleri tarafımızdan alınacaktır.

Atölye Kayıt Formu için tıklayınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

5 × five =