Ana Sayfa Öğretmenlere Yönelik Etkinlikler TÜBİTAK 4005 KOP Bölgesi Fen Bilimleri Öğretmenleri Etkileşimli Etkinliklerle Sosyobilimsel Konuları Öğreniyor!

TÜBİTAK 4005 KOP Bölgesi Fen Bilimleri Öğretmenleri Etkileşimli Etkinliklerle Sosyobilimsel Konuları Öğreniyor!

TÜBİTAK 4005
TÜBİTAK 4005

Bu projede, KOP bölgesinde Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı devlet okullarında görevini sürdüren fen bilimleri öğretmenlerinin sosyobilimsel konuları öğrenmelerine yönelik etkileşimli etkinlikler gerçekleştirilecektir. Bu bağlamda projenin amacı KOP bölgesi fen bilimleri öğretmenlerinin sosyobilimsel konuları öğrenmelerini sağlamaktır. Etkinlik içerikleri hangi konuların ‘sosyobilimsel’ olarak ele alındığı, sosyobilimsel konuların özellikleri ve öğretiminde hangi yöntem ve tekniklerin kullanıldığına yöneliktir.

Proje Yürütücüsü
Dr. Nurcan TEKİN
Aksaray Üniversitesi, Eğitim Fakültesi

Projemizde katılımcı öğretmenlerin giderleri (konaklama, iaşe ve kırtasiye) TÜBİTAK tarafından karşılanacaktır. Katılımcı olarak başvurmak için formdaki yönergeleri takip ederek istenen bilgileri eksiksiz yazmanız gerekmektedir. Katılımcı adaylarına, seçilmeleri durumunda e-posta yoluyla bilgi verilecek ve proje web sayfasından duyuru yapılacaktır.

Proje Takvimi
5 – 11 Temmuz 2020

TÜBİTAK 4005 KOP Bölgesi Fen Bilimleri Öğretmenleri Etkileşimli Etkinliklerle Sosyobilimsel Konuları Öğreniyor!
Detay ve Başvuru için: https://sbkkop2020.wixsite.com/4005

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

4 × 1 =

Exit mobile version