Ana SayfaTübitak 4004 4005 4006 4007 4008 2237TÜBİTAK 4005 Cebimizdeki Dijital Eğitim

TÜBİTAK 4005 Cebimizdeki Dijital Eğitim

Merhaba, yürütücülüğünü Dr. Esra Aksoy’un yaptığı ve Prof. Dr. Serkan Narlı’nın uzman olarak yer aldığı, “Cebimizdeki Dijital Eğitim: Öğretmenlerin EMMU (Eğitsel Matematik Mobil Uygulamalar) Farkındalığının Artırılması” adlı projemiz, TÜBİTAK 4005 Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destekleme Programı kapsamında desteklenmeye hak kazanmıştır.

Projede, devlet okullarında görev yapmakta olan 15 ilköğretim ve 15 lise matematik öğretmeni olmak üzere toplam 30 katılımcı olarak yer alacaktır. Proje eğitim etkinlikleri 28
Kasım-3 Aralık tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek ve 6 gün sürecektir. Proje süresince konaklama ve yemek bedelleri TÜBİTAK tarafından karşılanacaktır. Ulaşım giderleri tümüyle katılımcılara ait olacaktır.

Proje, uzman eğitmenlerin sunumları ve eğitmenler eşliğinde katılımcıların aktif olacakları etkinliklerden oluşmaktadır. Katılımcıların, tanıtılacak olan mobil uygulamalar için Android tabanlı bir telefon veya tablet getirmeleri gerekmektedir.

Projede yer almak istiyorsanız aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz. Formu eksiksiz dolduran ve katılımcı olmaya hak kazanan öğretmenlerle bireysel olarak iletişime geçilecek ve katılımcılar projenin sosyal medya hesaplarından da duyurulacaktır.

Projenin detaylarına ulaşmak için lütfen proje web sayfasını (https://2022emmu.wixsite.com/emmu) ziyaret ediniz.

TÜBİTAK 4005 “Cebimizdeki Dijital Eğitim: Öğretmenlerin EMMU (Eğitsel Matematik Mobil Uygulamalar) Farkındalığının Artırılması” Katılımcı Başvuru Formu

Editör
Editörhttp://www.bilimsenligi.com/
Türkiye Eğitim Kampüsü - İlkokul ortaokul lise üniversite eğitim etkinlikleri duyuruları.