TÜBİTAK 4004 Osmaneli’nden Orhaneli’ne Doğa Eğitimi

TÜBİTAK 4004
TÜBİTAK 4004

Bilecik’ten Bursa’ya 10 günlük Tarih kültür doğa yolculuğu. TUBİTAK 4004 ‘Osmaneli’nden Orhaneli’ne Doğa Eğitimi’ projemiz 1-10 Eylül 2021 de yürütülecektir. Öğretmenlerimiz ve Lisansüstü öğrencileri için başvurular açıktır. Web sayfasındaki tarihler güncellenecektir.

Hedef kitlede doğa eğitimine dair bir vizyon oluşturmaktır. Proje, bu yönüyle hedef kitleye doğayı tanıyıp anlayabilme ve gördüklerini öğrencilerine, STK üyelerinin birbirlerine ya da diğer STK üyelerine veya toplumun diğer kesimlerine aktarabilme nosyonu ve keza doğa eğitimi konusunda formasyon kazandırmaya yöneliktir. Böylece, projede eğitilmiş hedef kitle sayesinde, proje sona erdikten sonra da etkisinin yayılarak süreceği düşünülmüştür.

Hedef kitle & Kimler başvurabilir
Öğretmenler
Sınıf öğretmenleri, fen bilgisi öğretmenleri, coğrafya öğretmenleri, izci lider öğretmenleri, eğitim fakülteleri lisansüstü öğrencileri projemize başvuru yapabilirler.
Katılımcı seçiminde Darüşşafaka Eğitim Kurumları, Çocuk Esirgeme Kurumu ve Yatılı İlköğretim Bölge Okullarında görev yapan öğretmenler, sınıf öğretmenlerinden orman köylerinde görev yapanlara ve izci lider öğretmenler öncelikle tercih edilecektir.

Eğitimlerimiz Bilecik ili, Osmaneli İlçesinde uygulanacaktır. İlçeye ulaşım masraflarınız hariç tüm konaklama ve beslenme masraflarınız proje (TÜBİTAK) tarafından karşılanacaktır.

Konaklama otelde ve çadır kampında gerçekleştirilecektir.

http://www.osmanelidae.net/index.php

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.