TÜBİTAK 4004 Atık Ajanları Dönüşümün Peşinde

TÜBİTAK 4004

TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları programı “Atık Ajanları Dönüşümün Peşinde” projesi ile özel/ üstün yetenekli 5. Sınıftan 6. Sınıfa geçmiş İstanbul ilinde var olan BİLSEM’lere kayıtlı öğrencileri atık yönetimi ile ilgili; akranlarına oranla akademik bilgi düzeylerini arttırmak, daha bilinçli hale getirmek, eğlenerek öğrenmelerini sağlamak, atık yönetimi ve geri dönüşüm alanlarını yerinde incelemek, ihtiyaçları olan öğrenme ortamlarında kendileri gibi özel yetenekli olan yaşıtları ile birlikte araştırma, sorgulama ve atık sorunlarına yaratıcı çözümler üretmeye yönelik davranışlar kazandırmak amaçlanmıştır.

Düzenlenecek olan etkinliğe katılacak katılımcıların yemek ve malzeme giderleri TÜBİTAK’ın “4004 – Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Programı” tarafından karşılanacaktır. Katılımcılar beş günlük etkinlik süresi boyunca Kartal BİLSEM’e kendi imkanları ile gelecekler ve etkinlik alanlarına servisler ile ulaşım sağlanacaktır.

Katılımcı adayları başvurularını elektronik ortamda yapılacaktır. Başvuru için www.atikajanlari.com sitesini ziyaret edip proje ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Proje Yütücüsü:
Özge CEYLAN
Kartal Bilim ve Sanat Merkezi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here