TÜBİTAK 4004 Akdeniz’de El Ele Gökyüzünü Keşfetmeye-2

TÜBİTAK 4004
TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları

Değerli Fen Bilimleri Öğretmenleri,

Bu form, TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Programı kapsamında desteklenen ve Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yürütücülüğünde 21-26 Haziran 2021 tarihleri arasında Mersin ilinde gerçekleştirilecek olan “Akdeniz’de El Ele Gökyüzünü Keşfetmeye-2” başlıklı projeye katılmak isteyen öğretmenler ve öğrenciler tarafından doldurulacaktır.

UYGULAMA TARİHİ: 21-26 Haziran 2021
SON BAŞVURU TARİHİ: 20 Mayıs 2021
KESİN KAYIT TARİHİ: 01 Haziran 2021
KONAKLAMA YERİ: Mersin Suphi Öner Öğretmenevi

Projenin hedef kitlesi, ülke genelindeki devlet okulları, özel okullar ve Bilim ve Sanat Merkezleri ortaokul kademesinde görev yapmakta olan FEN BİLİMLERİ öğretmenleri ve 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı itibariyle 7. sınıfta okuyacak olan öğrencilerdir. Proje, başvuru yapan okullardan toplam 20 öğretmen ile 20 öğrencisi olmak üzere 40 katılımcı ile gerçekleştirilecektir. Öğretmenler, görev yaptıkları okuldan 7. sınıf öğrencisiyle birlikte başvurularını tamamlayacaklardır. Katılımcıların yol masrafları hariç konaklama ve yemek giderleri proje bütçesinden karşılanacaktır.

PROJEMİZDE ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİNİN BİR ARADA AKTİF KATILIMIYLA, ALANINDA UZMAN BİLİM İNSANLARIYLA ATÖLYE AĞIRLIKLI ASTRONOMİ VE UZAY BİLİMLERİ İLE İLGİLİ EĞİTİM ALINMASI SAĞLANACAKTIR.

PROJE WEB SAYFASINDA EN KISA SÜREDE DETAYLI BİLGİLERE YER VERİLECEKTİR.

• Pandemi süreci dolayısıyla proje kapsamında ve tarihlerinde değişiklik olması durumunda ilgili bilgilendirme süreç içinde yapılacaktır.
• Eğitime kabul edildiğiniz takdirde, pandemi sürecinden dolayı öğrenciler için “Veli İzin Belgesi” ve “Covid-19 Bilgilendirme Formu ve Taahhütnamesi” velilere doldurtularak tarafımıza gönderilecektir.

2 YORUMLAR

  1. Merhabalar. Başvuru sürecini kaçırdım ama yine de şansımı denemek istiyorum. Fen bilgisi öğretmeniyim. Özel okulda çalışıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

four × 3 =