TÜBİTAK 2237-A Nükleer Bilimler Ulusal Yaz Okulu: “Curie’ nin Z kuşağı”

TÜBİTAK
TÜBİTAK 2237-A

Prof. Dr. Serap TEKSÖZ koordinatörlüğünde 13-15 Kasım 2020 tarihlerinde Kuşadası-Aydın’da gerçekleşmek üzere “Nükleer Bilimler Ulusal Yaz Okulu: “Curie’nin Z kuşağı“” başlıklı 3 günlük eğitim başvurusu başladı.

Katılımcıların Farklı Disiplinlerden; Fen, Mühendislik (Kimya, Ziraat, İnşaat, Su Ürünleri, Nükleer Enerji gibi) Eczacılık ve Tıp Fakültelerinin 3. ve 4. sınıf lisans öğrencilerinden seçilecektir.

Düzenlenecek olan etkinlik için belirlenen katılımcıların yol, konaklama ve iaşe giderleri karşılanacaktır. Konuyla ilgili sorularınızı cigdem_ch@yahoo.com adresine gönderebilirsiniz.

Katılımcıların farklı disiplinlerden Fen, Mühendislik (Kimya, Ziraat, İnşaat, Su Ürünleri, Nükleer Enerji gibi) Eczacılık ve Tıp Fakültelerinin 3. ve 4. sınıf lisans öğrencileri (35 yaş altı) olmaları gerekmektedir. Yaz okulu sonunda öğrencilere katılım belgesi verilecektir. Başvurular arasından etkinliğe kabul edilecek katılımcıların seçiminde başvuruda bulunan adayların lisans not ortalamalarının esas alınması planlanmaktadır.Katılımcıların farklı disiplinlerden Fen, Mühendislik (Kimya, Ziraat, İnşaat, Su Ürünleri, Nükleer Enerji gibi) Eczacılık ve Tıp Fakültelerinin 3. ve 4. sınıf lisans öğrencileri (35 yaş altı) olmaları gerekmektedir. Yaz okulu sonunda öğrencilere katılım belgesi verilecektir. Başvurular arasından etkinliğe kabul edilecek katılımcıların seçiminde başvuruda bulunan adayların lisans not ortalamalarının esas alınması planlanmaktadır.

Nükleer Bilimler Yaz Okulu Kayıt Formu