TÜBİTAK 2237-A Destekli “Eğitim Bilimleri Alanındaki Lisansüstü Öğrencilerine Makale Yazma Eğitimi II” Proje Süreci Başarılı Bir Şekilde Tamamlandı

TÜBİTAK 2237-A destekli “Eğitim Bilimleri Alanındaki Lisansüstü Öğrencilerine Makale Yazma Eğitimi II” projesinin açılış etkinliği ve ilk uygulamaları 14-19 Kasım 2022 tarihlerinde başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Süleyman YAMAN yürütücülüğünde, on bir farklı üniversiteden toplam on yedi öğretim üyesinin katılımı ile online olarak gerçekleştirilen bu projede, makale yazmaya ilişkin teorik ve uygulamalı bilgiler çerçevesinde eğitim oturumları gerçekleştirildi.

Türkiye’deki çeşitli üniversitelerde lisansüstü eğitim gören öğrencilerin katıldığı bu projede katılımcılara kendi alanları ve disiplinler arası alanlarda hazırlayacakları makale yazımı için uygulama ağırlıklı eğitimler verildi.

Projenin akışı, proje sürecinden görseller ve detaylı bilgi için proje web sayfasını ziyaret edebilirsiniz: https://sabaproje.omu.edu.tr/2237-a-egitim-bilimleri-alanindaki-lisansustu-ogrencilerine-makale-yazma-egitimi-ii/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

fourteen + 3 =