TOTAL OIL TÜRKİYE A.Ş. – Instagram Yarışması

TOTAL OIL TÜRKİYE A.Ş. – Instagram Yarışması Katılım Bilgileri:

*Bu yarışma, Total Oil Türkiye A.Ş. tarafından 10.10.2014 (Saat:00.01) ile 14.11.2014 (Saat:23.59) tarihleri arasında, Türkiye genelinde düzenlenmektedir. Yurt dışından katılımlar yarışmaya dahil edilemez.
*Katılımcılar, kampanya tarihleri arasında, www.instagram.com internet sitesine (ücretsiz) girip #yollarsenin etiketi ile kendilerinin yolda çektiği orijinal olan fotoğraflarını, kendi yol hikâyelerini anlatan kompozisyonla birlikte sayfada paylaşarak yarışmaya katılabileceklerdir.
*Instagram profilleri gizli (protected) olan katılımcıların fotoğrafları görüntülenemeyeceğinden yarışmaya katılım için profil ayarlarını değiştirmeleri gerekmektedir.
*Yarışmaya katılan fotoğraflar www.yollarsenin.com adresinde yayınlanacaktır.
*Yarışma sonunda paylaşılan fotoğraflar ile birlikte kompozisyonlar yaratıcılık, akış ve seyahat kültürü açısından Total’in belirleyeceği jüri tarafından 18 Kasım 2014 tarihinde değerlendirilecektir.
*Jüri seçiminde google üzerinden görsel kontrolü yapılacak ve eğer başka bir sitede ayni içeriğe rastlanırsa kullanıcı yarışmadan diskalifiye edilecektir.
*Jüri; Total Oil Türkiye A.Ş. ve Proximity İstanbul çalışanlarından oluşan görsel iletişim ve pazarlama konusunda uzman 7 kişiden oluşacaktır.
*Seçilen ilk 3 katılımcı, 1.ye 700.-TL, 2.ye 500.-TL, 3.ye 300.-TL değerinde puanTOTAL yüklenmiş “Club TOTAL kart” kazanacaktır.”