Tıp Fakültesi Öğrencilerine Bilimsel Araştırma ve Uygulamalı Proje Hazırlama Eğitimi

Proje Hazırlama
Proje Hazırlama Eğitimi

2229 – Tıp Fakültesi Öğrencilerine Bilimsel Araştırma ve Uygulamalı Proje Hazırlama Eğitimi
(19 – 22 Ekim 2017)

Sayın Araştımacı,

Tübitak 2229-Bilimsel Eğitim Etkinliklerini Destekleme Programı kapsamında düzenlenecek olanTıp Fakültesi Öğrencilerine Bilimsel Araştırma ve Uygulamalı Proje Hazırlama Eğitimine katılımlarınız için sitemizde yer alan başvuru formunu doldurarak [email protected] adresine 5 Ekim 2017 tarihine kadar göndermeniz gerekmektedir. Başvuru sonuçları 10 Ekim 2017 tarihinde sitemizden yayınlanacaktır.

Koordinatör
Prof. Dr. Süleyman SANDAL

BAŞVURU KOŞULLARI
ETKİNLİĞE KABUL EDİLECEK KATILIMCILARDA ARANACAK KOŞULLAR VE KATILIMCILARIN SEÇİMİ
1 TC Vatandaşı Olmak
2 Tıp Fakültesi öğrencisi olmak (Lisans öğreniminin bitimine bir dönem kalanların başvuruları dikkate alınmayacaktır)
3 Daha önce bu program kapsamında (TÜBİTAK 2229) desteklenen bir eğitim etkinliğine katılmamış olmak. Daha önce bu program kapsamında (TUBİTAK 2229) desteklenen bir eğitim etkinliğine katılmış olanların başvuruları geçersiz sayılacaktır.
4 Kurs için belirlenen kontenjan 50 kişi olup (25 tanesi il dışı katılım içindir) etkinliğe kabul edilecek öğrencilerin seçiminde başvuru sıraları esas alınacaktır.
5 Belirlenen kontenjandan daha fazla müracaat olması durumunda etkinliğe kabul edilecek öğrencilerin seçiminde başarı durumları esas alınacaktır.
6 Başarı sıralamaları aynı olan (transkript notları) adayların seçiminde ise etkinliğe başvuru sıralamaları (başvuru tarihleri) dikkate alınacaktır.

DEĞERLENDİRME KRİTERİ

Sayın Araştırmacı

TÜBİTAK 2229-Bilimsel Eğitim Etkinliklerini Destekleme Programı kapsamında düzenlenecek olan Tıp Fakültesi Öğrencilerine Bilimsel Araştırma ve Uygulamalı Proje Hazırlama Eğitimi’ne katılmak isteyen katılımcıların www.tubitak2229etkinlikmalatya.com yer alan bilgileri dikkatlice okuyarak başvuru formunu [email protected] adresine e-mail olarak göndererek ön kayıtta bulunmaları gerekmektedir. Başvuru formu 5 Ekim 2017 tarihine kadar belirtilen mail adresine gönderilmelidir. Kurs ücretsiz olup, yol, yemek ve ulaşım masrafları TUBİTAK 2229 programı kapsamınca karşılanacaktır. Belirlenen kontenjandan daha fazla müracaat olması durumunda etkinliğe kabul edilecek öğrencilerin seçiminde başarı sıralamaları esas alınacaktır. Başarı sıralamaları aynı olan (transkript notları) adayların seçiminde ise etkinliğe başvuru sıralamaları (başvuru tarihleri) dikkate alınacaktır.

KURS TARİHİ
19 – 22 Ekim 2017

KURS SINIFLARI
Her sınıfta 25 kursiyer olacak şekilde A ve B şubeleri oluşturulacaktır.

KATILIMCILARIN EĞİTİM SÜRESİNCE İAŞE (ÖĞLE YEMEKLERİ VE ARA İKRAMLARI) VE VARSA YOL (TÜBİTAK’IN BELİRLEDİĞİ YOL ÜCRET KISITLARI DAHİLİNDE) VE KONAKLAMA GİDERLERİ TÜBİTAK BURSU İLE KARŞILANMAKTADIR.

TÜBİTAK 2229 programı kapsamında ücretsizdir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İnönü Üniversitesi
Merkez Kampüsü Tıp Fakültesi

[email protected]

Ana Sayfa

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin