Timmy ile Öğrenme

İngilizce öğrenmesi
Timmy ile Öğrenme Zamanı

Timmy ile Öğrenme Zamanı, 4-7 yaş çocukların İngilizce öğrenmesi için eğlenceli ve etkili bir yoldur. Bu faaliyetler İngilizce öğretme uzmanlığımızı Aardman’ın dünyaca ünlü animasyon karakterleriyle birleştirir. Birlikte, çocuklara mutlu ve unutulmaz bir İngilizce öğrenme deneyimi sunar.

Timmy ile Öğrenme zamanı şu faaliyetleri içerir:

Çevrimiçi dersler –  Kurslarımız çevrimiçi olarak devam etmektedir. #Oyunlaştırılmış öğrenme uygulamaları, YouTube üzerinden takip edebileceğiniz öğrenme video serisi ve etkinlik paylaşımları için Instagram @hayalbilgili hesabını bu bağlantıyı kullanarak ekleyin.

Timmy ile öğrenme yolculuğuna çıkmak isteyen öğretmenleri ve velileri 24 Aralık Cuma akşamı bilgilendirme toplantımıza bekliyoruz.

Toplantı çevrimiçi olup katılım bağlantısı aynı gün Instagram @hayalbilgili hesabından  paylaşılacaktır.

Üç büyük medeniyete başkentlik yapmış bir şehirde doğdu. Bu şehrin eserlerinden, mekanlarından ve kültüründen beslendi. Geçmiş zaman ve şimdi paradigmasına olan merakı nedeniyle Boğaziçi Üniversitesi’nde Tarih lisans eğitimi aldı. Yüksek lisansta “Bilgi” kavramını araştırdı ve Türkiye örneği kapsamında bir tez çalışması yaptı. Bu çalışmayı eğitim alanındaki inovasyonlar takip etti. Sahada, öğretmen, akademisyen, yazar, editor ve proje yöneticisi olarak görev aldı. Halen gökkubbenin altında okumaya, yazmaya, öğrenmeye ve öğretmeye merak duymaktadır. Merak’ın (Curiosity) peşinden başladığı yolculuğa, Azim’le (Perseverance) devam etmektedir. Finlandiya merkezli yenilikçi eğitim platformu HundrED'ın Türkiye sözcüsü, akademi üyesi ve İÜ-Cerrahpaşa Lisansüstü Eğitim Enstitüsü doktorantıdır. En sevdiği içecek annesinin demlediği özel harman çayıdır. En sevdiği hikâye çocukları ile birlikte yaşama yazdıklarıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin