TİM İhracat Fikir Yarışması 2017

Fikir Yarışması
Fikir Yarışması

TİM İhracat Haftası 2017 Fikir Yarışması
(Üniversite Öğrencilerine Yönelik)

 

Türkiye İthalatçılar Meclisi (TİM) ( www.tim.org.tr ) tarafından ihracatımızın sürdürülebilir ve kalıcı bir şekilde artırılmasına yönelik olarak yapılan çalışmalar çerçevesinde, bu yıl 1 – 3 Kasım 2017 tarihleri arasında İstanbul’da “İhracat Haftası 2017” programı gerçekleştirilecektir.

Söz konusu hafta çerçevesinde düzenlenecek ihracat konulu fikir yarışması için başvuruların 16 Ekim 2017 Pazartesi günü mesai bitimine kadar https://goo.gl/JRqWst linki üzerinden iletilmesi gerekmektedir.

Yarışmaya her üniversiteden bölüm farkı gözetmeden katılımın olması ve dereceye giren öğrencilere ödüllerinin anılan programda takdim edilmesi planlanmaktadır.

Detaylı Bilgi İçin: ihracathaftasi@tim.org.tr

TİM İhracat Haftası 2017 Fikir Yarışması (Üniversite Öğrencilerine Yönelik)

Ülkemizin geleceği açısından son derece önem verdiğimiz inovasyon, ar-ge, tasarım ve markalaşma konularında çalışmalarını sürdüren Türkiye İhracatçılar Meclisi, anılan hususların toplumun tüm katmanlarında benimsenmesi amacıyla üniversite öğrencilerimizin de aktif rol alarak katkı sağlamasını hedeflemektedir.
Meclisimiz tarafından ihracatımızın sürdürülebilir ve kalıcı bir şekilde artırılmasına yönelik olarak yapılan çalışmalar çerçevesinde, değerli hükümet temsilcilerimizin yanı sıra alanlarında uzman kişiler ve ihracatçılarımızın katılımlarıyla bu yıl 31 Ekim – 2 Kasım 2017 tarihleri arasında İstanbul’da “İhracat Haftası 2017” programı gerçekleştirilecektir.

Geleneksel hale getirilerek her sene tekrarlanması planlanan bahse konu program kapsamında, üniversiteli gençlerimize ihracat bilincinin aşılanması amacıyla ihracatı artırma yöntemleri, yeni ürünler ve yeni pazarlar konularında fikir yarışması düzenlenecektir.

Bu itibarla söz konusu hafta çerçevesinde düzenleyeceğimiz ihracat konulu fikir yarışmamız üniversitelere duyurulmakta olup, yarışma için başvuruların 16 Ekim 2017 Pazartesi günü mesai bitimine kadar gönderilmesi gerekmektedir.

Yarışmaya her üniversiteden bölüm farkı gözetmeden katılımın olması ve dereceye giren öğrencilere ödüllerinin anılan programda takdim edilmesi planlanmaktadır.

TİM – İhracat Fikir Yarışması 2017 Yarışma Takvimi:

11 -15 Eylül 2017 Üniversitelere duyuru yapılması

23 Ekim 2017 Fikirlerin üniversite öğrencileri tarafından gönderilmesi için son tarih

23 – 27 Ekim 2017 Başarılı bulunarak TİM’e iletilen eserlerin Değerlendirme Kurulunca değerlendirilmesi

30 Ekim 2017 www.tim.org.tr/duyurular internet adresinde sonuçların açıklanması

1-3 Kasım 2017 Ödül Töreni

Türkiye İhracatçılar Meclisi Genel Sekreterliği
Dış Ticaret Kompleksi Çobançeşme Mevkii
Sanayi Cd. B Blok Kat:9, 34196 Yenibosna, İstanbul

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

1 × 4 =