TİLKİ KİTAP ŞİİR YARIŞMASI

Şiir Yarışması Hakkında;

Şiir yarışmasında konu, ölçü vs. sınırı yoktur. Yarışmacılar en fazla beş şiir ile katılabilmektedir. İntihal olduğu anlaşılan şiirler yarışma dışında değerlendirilecektir, fakat yarışmacının varsa diğer şiirleri değerlendirilmeye devam edecektir. Şiirler “tilkikitap”a üye olan herke tarafından verilen oylarla belirlenecek, özel jüri vs. olmayacaktır. Oy verme her üye için yirmi dört saatte bir oy olacak şekilde kısıtlanmıştır. Yarışmaya katılım sadece www.tilkikitap.com adresi üzerinden olacaktır. Şiir yarışmasına katılım için “tilkikitap” üyeliği gerekmektedir. Şiir yarışmasına katılacakların, “tilkikitap” a üye olduktan sonra sitemizde mevcut olmayan on yazar ve yirmi kitap kayıt yapması gerekmektedir. Yarışmacılar, şiirlerin telif hakkı kendilerine ait olmakla birlikte “tilkikitap”ın sitede yayımlama ve derleme kitap çıkarma hakkını kabul etmiş sayılır.
Yarışmaya katılım 5 Haziran 2012 saat 08:00′da başlayıp, 26 Ekim 2012 saat 17:00′da son bulacaktır, aynı gün oy oranına göre dereceye girenler belirlenmiş olacaktır. Yarışmada dereceye girenlerin ödülleri 16 Kasım 2012 saat 17:00 ‘kadar sahiplerine teslim edilecektir.

Ödüller: Birinciye: 500 TL.; İkinciye 100 TL.; Üçüncüye iki adet şiir kitabı olarak belirlenmiştir.

İlkini düzenlediğimiz yarışmamızın, yeni şair ve şiirleri ortaya çıkarması arzulanmıştır. Önümüzdeki yıllarda ödül miktarını artırma dileğiyle, katılımcılar başarılar diler, teşekkür ederiz. Tilki Kitap www.tilkikitap.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin