TICTAC in Turkey-Multilateral Training Course to Support Quality in Action 4.3

“TICTAC in Turkey – Multilateral Training Course to Support Quality in Action 4.3”, 10-16 Mart 2012, Adrasan – Antalya

Başkanlığımız tarafından Antalya, Adrasan’da 10-16 Mart 2012 tarihlerinde düzenlenecek olan  “TICTAC in Turkey-Multilateral Training Course to Support Quality in Action 4.3” isimli etkinlik ile ilgili bilgiye ve “online” başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız:  http://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/tictac-in-turkey-multilateral-training-course-to-support-quality-in-action-4-3.2288/

Ek belge gönderilmesine gerek yoktur.

 Son başvuru tarihi 10 Ocak 2012 ‘dir.

Etkinlik dili İngilizce’dir. Etkinlik esnasında çevirmenlik hizmeti verilmemektedir.

Tüzel kişiliği olan ve kar amacı gütmeyen sivil toplum kuruluşları, üniversite toplulukları, Gençlik Merkezleri, Gençlik Meclisleri adına başvuru yapılabilir (İngilizce başvuru formunda “organisation” kısmına  kurum / kuruluş isimleri yazılacaktır).

Bir kuruluştan en fazla 1 kişiye destek verilecektir. Türkiye’den toplam olarak  3 kişi  etkinliğe katılım sağlayabilecektir.

Başvuruları kabul edilenlerin yeme-içme, konaklama masrafları, Antalya ili dışından katılanlar için ekonomik sınıf yolculuk masrafları Merkez Başkanlığımız tarafından karşılanacaktır.

Değerlendirme,  başvuru formları üzerinden yapıldığından, başvuru formunuzu açık, anlaşılır ve net olarak doldurduğunuzdan ve sizi, bu etkinliğe katılımınızla ilgili motivasyonunuzu, somut hedeflerinizi en iyi şekilde aktardığınızdan emin olunuz.

 Sorularınız için: [email protected]