Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi

Tedarik Zinciri
Tedarik Zinciri

Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi

Değerli sağlık yöneticileri;

Başarılı ve sürdürülebilir bir sağlık hizmeti için, kaynakların verimli kullanılması ve uluslararası standartlarda tedarik zinciri ve stok yönetiminin önem kazandığı günümüzde; Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimiyle ilgili sorunları tartışmak, yeni teknolojileri takip etmek ve başarılı uygulamaları paylaşmak amacıyla gerçekleştirilen Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresinin üçüncüsünü; 7-9 Aralık 2017 tarihleri arasında yine Antalya’da gerçekleştirmek istiyoruz.

Tedarik zinciri ve stok yönetiminde zaman, mekân ve mali kaynakların doğru ve verimli kullanılması en önemli konudur. Ülkemizde bu konuda ilerleme kaydeden kurumların bilgi ve deneyimlerinden yararlanmak, olması gereken sistemler, teknolojiler ve pilot uygulamaların sağlık yöneticileri ile paylaşılması, sektöre ürün ve hizmet sunan firmalarla sağlık yöneticilerinin bir araya gelmesi bu kongrenin öncelikli amacını oluşturmaktadır.

Bu kapsamında geçen iki yılda gerçekleştirilen paneller, çalıştaylar, kurslar, bildiriler ve yayınlarla bu alandaki uygulama ve çözümlere bakışta ortak bir anlayış ve farkındalık geliştiğini gözlemlemekten son derece mutluyuz.

Bu üçüncü kongrede öncekilerde olduğu gibi; satınalma, lojistik, stok takibi, kayıt, denetim, finansman ve bilişim alanlarında eğitim ve bilgi paylaşımının yanı sıra; sağlık sektöründe yeni ürün, hizmet ve teknolojilerin sergilendiği, tedarikçilerle kullanıcıların bir araya geldiği iyi bir platform olacaktır.

7-9 Aralık 2017 tarihinde Antalya’da yapacağımız; Uluslararası Katılımlı Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi vesilesiyle tüm sağlık yöneticileri ile sektöre ürün ve hizmet sağlayıcıları aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Eyüp GÜMÜŞ
S.B. Müsteşarı

Prof. Dr. Cevdet ERDÖL
SBU Rektörü / Kongre Başkanı

AMAÇ

Bilgi Paylaşımı ve Eğitim

Satınalma, lojistik, stok, kayıt, denetim ve finansman alanında çalışanların eğitimi ve yetişmiş insan kaynağı açığının giderilmesi. Tıbbi tedarik zincirinde yeni ürün, hizmet, uygulama ve teknolojiler konusunda sektörel bilgi paylaşımı.

Etkin ve Sürdürülebilir Kaynak Yönetimi

Tıbbi tedarik zincirinde para, zaman ve mekan israfının önlenmesi, başarılı uygulama örneklerinin paylaşılması.

Arge ve Üretim Kapasitesinin Geliştirilmesi

İlaç ve tıbbi cihaz sektöründe yerli üretimin teşviki ve geliştirilmesi için gerekli adımların atılması.

HEDEF

Sağlık sektöründe “Kaynak Yönetiminde Türkiye Modeli” ortaya koymak

Kaynakları verimli kullanarak “Kaliteli ve Sürdürülebilir Bir Sağlık Hizmeti” sunmak

Önemli Tarihler
Kongre Tarihi: 7-9 Aralık 2017
İndirimli Kayıt Son Tarih: 3 Kasım 2017
Son Kayıt Tarihi: 5 Aralık 2017

http://tibbitedarikkongresi.org

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin