The Marmara Hotels Yarı Zamanlı İş İlanı

On-call çalışma, öğrencilerin ders ve sınav dönemlerinden arta kalan boş zamanlarında uygulayabilecekleri esnek bir çalışma modelidir. Tam zamanlı çalışma zorunluluğu yoktur. Öğrenci talep etse dahi haftada 30 saat, ayda 120 saatten fazla çalışamaz.

Çalıştıkları saat üzerinden kendilerine ücretleri ve aylık toplam çalışma saatleri 7,5’e bölünerek sigorta primleri ödenir. The Marmara Taksim ve Esma Sultan Yalısı’nda görev yaparak İngilizcelerini geliştirme ve kendi paralarını kazanma fırsatını yakalarlar. Müfredatlarında zorunlu stajları varsa kurum içerisinde öncelikli olarak değerlendirilirler. İş dünyasını ve turizm otelcilik sektörünü yakından tanıma fırsatı bulurlar. Grup yöneticilerinden periyodik eğitim alma ve mezuniyet sonrası tam zamanlı iş imkânı fırsatına sahip olurlar.

Kurum olarak beklentileri ise yabancı dil bilen, prezantabl öğrencileri istihdam etmek, çalışma süresince performansı yüksek ve kurum kültürümüze uyumlu olanları mezuniyetlerinin sonrasında nitelik ve yeteneklerine uygun kadrolarda tam zamanlı görevlendirmek, hem kuruma hem de sektöre nitelikli insan kaynağı yaratarak hizmet kalitesini yükseltmek.

Başvurular, Kariyer Planlama Merkezimize 31 Mart 2014 tarihine kadar şahsi olarak yapılacaktır.

Kariyer Planlama Merkezi Müdürlüğü

444 0 413 #4462

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin