Ters Yüz öğrenme(Flipped Learning) ile Canlanan Dersler Eğitimi(Online)

Ters Yüz öğrenme

Ters Yüz öğrenme(Flipped Learning) ile Canlanan Dersler buluşalım mı?
Öğrenme tamamen değişiyor! 3-4 Nisan da 19.00-21.00 arası öğretmen ve idarecilerimizden gelen yoğun istekler sonucu büyük bir heyacanla bu online eğitimi açıyoruz. Bu eğitimle branş öğretmenleri ders fasiküllerine İşletim sisteminden bağımsız tüm cihazlarda ve akıllı tahtalarda açılabilen ses, video ve animasyonlar ekleyebiliyorlar.
Bu eğitimde neler öğreneceğiz?

● Değerli öğretmenler bu eğitim ile online ve offline ders videosu çekmeyi ve flipbook kitapçıkların içerisine ders videoalarınızı koymayı öğreneceksiniz.

● Dijital bir kütüphane oluşturup dokümanlarınızı koyabilirsiniz.

● İşletim sisteminden (Windows, Mac os vb), cihazdan (telefon, tablet, bilgisayar vb) ve zamandan #flippedlearning bağımsız olarak çalışabilecek bir formata dönüştürebilirsiniz.

● Güncel Web 2.0 araçlarıyla, h5p ve k8 apletlerini kullanarak sonsuz soru üretip hazırladığınız ders materyalinizi hayal gücünüzü de katarak zenginleştirebiliriz.

● Böylece öğrencileriniz konuları eğlenerek tam anlamıyla öğrenmiş oluyorlar. Online özel derslerinizde flipbooklarınızı kullanabilirsiniz. Sizlerde capcanlı ders fasikülleri hazırlamak istiyorsanız bekliyoruz efendim.

Kayıt için Link:
https://lnkd.in/dXR5mfs

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here