TEPE NAUTILUS’TAN CUMHURİYET’E ÖZEL GÖRKEMLİ KUTLAMA

İstanbul’un köklü alışveriş merkezlerinden Tepe Nautilus, Cumhuriyet’imizin 90’ıncı yılını ve Atatürk haftasını görkemli etkinliklerle kutlayacak. Marmaray’ın 29 Ekim’de açılmasıyla birlikte İstanbul’un iki yakasını buluşturmaya hazırlanan Tepe Nautilus, 29 Ekim-10 Kasım tarihleri arasında gerçekleştireceği Atatürk ve Cumhuriyet konulu etkinlikleriyle ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatacak.

Ziyaretçi ihtiyaçlarını dikkate alarak iç dekorasyonunu yenileyen Tepe Nautilus, 26-29 Ekim’de 14.00-16.00 saatleri arasında Atatürk’ün sevdiği şarkılar ve marşlarla ziyaretçilerine farklı bir keyif yaşatacak. 29 Ekim – 10 Kasım tarihleri arasında Atatürk ve Cumhuriyet konulu sergiye ev sahipliği yapacak Tepe Nautilus, 29 Ekim’de 100 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçilerine Atatürk imzalı tişört, 50 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçilerine ise Atatürk’ün imzasının bulunduğu stickerları hediye edecek.

Kasım ayı boyunca da farklı gösterilerle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak Tepe Nautilus’un etkinlikleri ile ilgili detaylı bilgilere www.tepenautilus.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

 

Bilgi için: Taktik İletişim Danışmanlık / Aygül Alemdar

[email protected]

0212 267.1818 – 0533 649.6575

 

 

Tepe Nautilus Bilgi: Tepe Nautilus, çatısı altında 40 uluslararası, 70’i aşkın önde gelen ulusal markayı buluşturuyor. Yüksek teknoloji ile donatılmış akıllı bir binada işlevsel ve ferah bir tasarıma sahip olan Tepe Nautilus, 2700 araç kapasiteli akıllı otoparka sahip bulunuyor. 8 salonlu Cinemaximum’da sinema keyfi, Sports International’da spor, bowling salonunda eğlence, farklı kavramlarla tasarlanan 20 cafe, fast-food ve restoran da mutfak zenginliği, bebek bakım odası, sağlık odası, ambulans servisi gibi hizmetler sunan Tepe Nautilus, alışveriş keyfine yeni imkan ve kolaylıklar sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin