TEPE NAUTILUS’TA ANNELER İÇİN GÜZELLEŞME ZAMANI

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus Anneler Günü’nü sürpriz kampanyalarla kutlayacak.
Tepe Nautilus çok sevdiğimiz annelerimizin güzelliğine güzellik katmak için birbirinden özel kampanyalara ev sahipliği yapacak. Tepe Nautilus’un ilk sürprizi 11 Mayıs Anneler Günü’nde City Beauty standına başvuran tüm kadınlara ücretsiz cilt bakımı olacak. Her cilt tipine uygun Babor ürünleriyle yapılacak cilt bakımı ile annelerin cildi ışıl ışıl parlayacak. Bakım yapmayı seven anneler için kaçırılmayacak hediye fırsatları sunmaya devam edecek Tepe Nautilus, City Beauty ile özel bir kampanya da düzenleyecek. Tepe Nautilus mağazalarından 11 Mayıs itibariyle yapılacak 50 TL ve üzeri alışveriş fişi ile danışmaya başvuran ilk 10 kişiye 4 seans Hypoxi bölgesel incelme programı, ikinci 10 kişiye 1 seans klasik cilt bakımı, üçüncü 10 kişiye ise 1 seans 10 dakika solaryum hediye edilecek.
Mutlu günlere eğlenceli anlar kazandıran Tepe Nautilus, Anneler Günü için sosyal medyada da çocukları anneleri için yarıştıracak. Facebook üzerinden gerçekleşecek “Tepe Nautilus’ta Çocuklar Yarışıyor Anneler Kazanıyor” yarışmasında anneleri ile ilgili kişisel soruları cevaplayan çocuklar arasından en fazla beğeniyi alan, annesi için sürpriz bir hediye kazanacak.
Tepe Nautilus etkinlikleriyle ilgili detaylı bilgiye www.tepenautilus.com adresinden ulaşabilirsiniz. Tepe Nautilus’u ayrıca facebook.com/TepeNautilus, twitter.com/TEPENAUTILUS34 ve instagram.com/tepenautilus linklerinden de takip edebilirsiniz.