Telefonda Etkin Satış Becerileri Eğitimi

TELEFONDA ETKİN SATIŞ BECERİLERİ EĞİTİMİ

27 Temmuz Cumartesi 10.00-17.00

SERTİFİKALI

Eğitimin Amacı
TELEFONDA SATIŞ GÜNÜMÜZDE SON DERECE ÖNEM KAZANAN, MÜŞTERİYE ULAŞMADA ETKİLİ TEKNİKLERİN KULLANILMASI GEREKEN BİR SATIŞ KANALIDIR.

BU EĞİTİMLE, ÇALIŞANLARA TELEFONLA SATIŞ BECERİLERİNİ KAZANDIRMAK, SATIŞIN TEMEL UNSURLARINA DİKKATİ ÇEKEREK KATILIMCILARIN DOĞRU VE YANLIŞ YAKLAŞIMLARI KAVRAMASINI SAĞLAMAK VE EN ÖNEMLİSİ KATILIMCILARDA DAVRANIŞ DEĞİŞİKLİĞİ HEDEFLENMEKTEDİR.

Kimler Katılmalı
Telefonda Satış Odaklı çalışan tüm Çağrı Merkezi çalışanları ve Telefonda satış sorumluluğu olan tüm profesyoneller.

Eğitim İçeriği
· MÜŞTERİ ODAKLILIK; MÜŞTERİ İLETİŞİMİNİN GEREĞİ VE ÖNEMİ
· MÜŞTERİ DEĞERİ VE TATMİN
· TELEFONDA PROFESYONEL DAVRANIŞ VE MÜŞTERİLERDE İYİ İZLENİM BIRAKMA
· SATIŞ SÜRECİNE GİRİŞ
· ÖNCE İNSAN=KENDİMİZİ TANIYALIM
· MÜŞTERİ BULMA/ ARAMANIN PLANLANMASI
· TELEFONDA SESİ ETKİN KULLANMA, POZİTİF YAKLAŞIM
· TELEFONDA KONTROLÜ ELDE TUTMA ( AÇIK-KAPALI UÇLU SORULAR )
· MÜŞTERİYİ TANIMA ( DURUM SORULARI )
· İHTİYACI ORTAYA ÇIKARMAK ( SORUN, UYGULAMA, İHTİYAÇ SORULARI )
· ÇÖZÜM / FAYDA SUNMA
· İTİRAZ KARŞILAMA
· SATIŞI KAPATMA-ÖZETLEME
· TAKİP-İZLEME
Eğitim Süresi: 1 Gün

EĞİTMEN: Nagehan ÇEMBERCİ
1974’de İstanbul’da doğdu. Üniversiteyi Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Fakültesi’nde tamamladı. Daha sonra Mimar Sinan Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde 1 yıl süreyle Pedagojik Formasyon programına devam etti ve eğitimini 2000 yılında başarıyla tamamladı.

Profesyonel iş yaşamına 1997 yılında Yapı Kredi Sigorta Genel Müdürlüğü’nde “Kurumsal Müşteri Uzmanı” olarak başlayan Çemberci, Phillip Morris-Sa ve IBM Türk gibi ( şirketi için ) dönemin en prestijli Kurumsal müşterilerinin “Özel Müşteri Uzmanlığı” görevini başarıyla sürdürdü. Bu görevi sırasında gerek IBM Türk A.Ş. gerekse Phillip Moris-Sa için yürütülen tüm projeleri bizzat yönetti. Yine bu çalışmaları sırasında şirketinin Özel Kurumsal Müşterileri için yürüttüğü tüm ürün geliştirme projelerine katıldı, söz konusu şirketler için yürütülen projeleri bizzat yönetti.

Şirketinin bünyesinde üretilen tüm Kurumsal Sağlık Sigortası ürünlerinin, öncelikle bu iki büyük şirketin İstanbul başta olmak üzere ve sonrasında Türkiye’de bulunan tüm Müdürlüklerinde verilen “ürün eğitimi” seminerlerini başarıyla tamamladı. Bu eğitimlerin beklenenin ötesinde başarı sağlaması üzerine Çemberci; Şirketinin diğer Kurumsal Müşterileri için verilen tüm “ürün eğitimi” seminerlerinin aranılan ismi haline geldi. Bu çalışmalara daha sonra sırasıyla “Anlaşmalı Kurum Eğitimleri” ve “işe yeni alınan personel eğitimleri” eşlik etti. Daha sonra mevcut görevlerinin yanı sıra; İstihbarat Dosya Uzmanlığı ve Yönetim Kurulu görüşüne sunulan Komite Dosyaları Raporlama görevleri ile iş yelpazesini genişletti.

Çemberci, “İstihbarat Dosya Uzmanlığı” çalışmaları sırasında; suistimali açıkça tespit edilmiş, son derece hassas bir araştırma ile edinilmiş Komite kararlarının ve hatta poliçe iptali ile sonuçlanmış hassasiyetteki çok özel dosyaların; müşterilere açıklanması aşamasında gerçekleştirdiği “müşteri görüşmelerindeki” üstün başarısı sayesinde, kariyeri için farklı bir dönüm olacak yepyeni bir uzmanlığa doğru yol aldı.

Sağlık Sigorta Şirketleri arasında “Sağlık branşında” bir ilki gerçekleştiren Yapı Kredi Sigorta’nın “Çağrı Merkezi Projesi”ni bizzat yönetti. Telefon ekibinin çalışanlarının seçimi, iş tanımlarının belirlenmesi, CRM uygulamaları, teknolojik alt yapının hazırlanması ve kullanılması dahil her bir aşamasında görev aldığı bu projenin başarıyla tamamlanmasının ardından 2002 yılında Çağrı Merkezi Yönetmenliği görevine getirildi. Sağlık Çağrı Merkezi’nin tahmin edilenin ötesinde başarı elde etmesi üzerine, Şirketin Elementer Sigortalar branşlarında daha önce faaliyete geçmiş olan telefon ekibini de bünyesine katarak Çağrı Merkezini büyütmesi ve “Müşteri İletişim Merkezi Müdürlüğü” adı altında toplanması ile Çemberci; artık bu yeni Müdürlüğün Yöneticiliği görevini üstlenmiş oldu. Çalıştığı süre boyunca Şirketinin tüm ürün geliştirme, iş geliştirme, teknolojik alt yapı geliştirme v.b. projelerinde yer aldı . 2007 yılının Temmuz ayına kadar Yapı Kredi Sigorta’daki görevlerini başarıyla sürdürdü.

Sonrasında FED Training’in eğitim kadrosunda kısa bir süre eğitim danışmanı olarak yer alan Çemberci, halen Çemberci Akademi’de eğitim çalışmalarını sürdürmektedir.

İş yaşamına başladığı günlerden bu yana Sigortacılık, Müşteri İlişkilerinde İletişim, Telefonda Etkin İletişim, Stres Bağışıklığı ve Stres Yönetimi, Eğitmenlik, Liderlik, Eğitimcinin Eğitimi gibi konularda yerli ve yabancı en iyi firmalardan eğitimler alan Nagehan Çemberci iki erkek çocuk annesidir.

PROGRAM GÜNÜ VE YERİ

27 Temmuz Cumartesi 10.00-17.00

İGED – HALASKARGAZİ CADDESİ NO:141 KAT:2 OSMANBEY/ŞİŞLİ

(ATATÜRK PEMBE KÖŞKÜ KARŞISI)

Kontenjanlar sınırlıdır, lütfen yerinizi ayırtınız.

Toplam Ücret:
Toplam Süre:
EĞİTİM KATILIM ÜCRETİ KDV DAHİL 165 TL
(KDV oranı: %18)

7 SAAT

3 KİŞİ VE ÜZERİ KATILIMLARDA
HER KATILIMCI İÇİN KDV DAHİL 140 TL
(KDV oranı: %18)
Detaylı bilgi, sorularınız ve kayıt için 212 246 08 08 – 530 923 45 32 nolu telefondan veya [email protected] adresinden Eğitim Danışmanımız Şenol Bey ile irtibata geçiniz.

Mail listemizden çıkmak için [email protected] adresine mail atınız.

EĞİTİME BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

İGED AKADEMİ HESAP BİLGİLERİ
BANKA
ASYA KATILIM BANKASI ŞİŞLİ ŞUBESİ
HESAP ADI
İSTANBUL GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ
İKTİSADİ İŞLETMESİ
HESAP NO
3895647-1
ŞUBE KODU
5
IBAN
TR370020800005038956470001

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin