TEKNOPARK KARİYER GÜNLERİ

Değerli öğrencilerimiz,

3-4 Ekim Perşembe ve Cuma günleri 13:00-17:00 saatleri arasında Teknopark’ımızda YTÜ Teknopark Kariyer Günleri düzenlenecektir.

Belirtilen gün ve saatlerde Teknoparkımıza ziyarete gelmenizi ve sizlere kapılarını açacak olan firmalarımızı ziyaret edip bilgi alış verişi yapmanızı istiyoruz. (Firmalarımız A1-B1-C1-D1-B2-C2 bloklarımızda bulunmaktadır.)

Amacımız, siz değerli öğrencilerimizin üretkenliklerini ortaya çıkarabilecek platformlara kolayca ulaşmanızı sağlamak, firmalarımızın insan kaynağı ihtiyacına yardımcı olurken sizlerin de teknopark ve şirketlerinde tam zamanlı, yarı zamanlı, stajyer olarak çalışabilme imkanlarını ortaya çıkarmaktır.

Faydalanacağınızı umduğumuz bu etkinliğe katılımınızı bekliyoruz.

CV’nizi ve projelerinizi lütfen hazırda bulundurun!

ZİRAAT TEKNOLOJİ’den ÖZEL ETKİNLİK: Ziraat Teknoloji olarak 3 Ekim 2013 Perşembe günü Saat 14:00 – 17:00 zaman dilimi arasında kurumun konferans salonunda gerçekleştirilecek firma tanıtımı ve iş başvuruları hakkında soruların yanıtlanacağı soru-cevap kısmını içerir bir organizasyon düzenlenecektir. ZİRAAT TEKNOLOJİ’ye etkinlik boyunca sadece belirtilen bu gün ve saat dilimi boyunca öğrencilerimiz katılabileceklerdir.

Göstereceğiniz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.

YILDIZ TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ TEKNOPARK A.Ş.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin