TEGV Gönüllülerini Bekliyor

TEGV Gönüllülerini Bekliyor
TEGV Gönüllülerini Bekliyor

Yaşanabilir bir çevre, teknoloji ve bilim ile üreten yaratıcı bireyler, kapsayıcı ve iyilik peşinde koşan bir toplum için sorumluluk alıyoruz!

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nda bütün etkinlikler gönüllülerimizin desteği ile hayata geçiriliyor. Çocukların umutlarını gerçekleştirme hakkına inanan gönüllülerimiz emeklerini, zamanlarını, bilgi ve deneyimlerini sosyal sorumluluk bilinciyle çocuklarımıza aktararak, yarının aydınlık insanlarının yetişmesine destek oluyor.

Gönüllülerimiz yaşadıkları topluma yarar sağlayacak projeler içinde yer alarak hem sosyal sorumluluklarını yerine getirme fırsatı buluyor hem de kişisel gelişimlerine katkı sağlıyorlar.

Gönüllü olmak için
15 yaşından büyük, çocuk sevgisi ile dolu kocaman kalbi olan herkes TEGV’de gönüllü olabilir.

TEGV’de gönüllü olabilmek için Vakıf tanıtımı ve Temel Gönüllü Eğitimini tamamlamanız gerekir. Bütün bu eğitimleri evinizin konforunda bilgisayar başında web sitemiz üzerinden gerçekleştireceksiniz. Başvuru formunda size en yakın etkinlik noktamızı seçiniz. Uzaktan eğitim verseniz de, bir etkinlik noktamızın gönüllüsü olmanız çok önemlidir.

Uzun süreli eğitim programlarımızı vermek isterseniz, ayrıca bir program gönüllü eğitimi alacaksınız. Uzaktan gönüllük için program gönüllü eğitimi uzaktan ve asenkron, yüz yüze eğitim programları uygulamak için bu eğitim yüz yüze gerçekleşir.

Etkinlik Gönüllüsü
Kısa ve uzun süreli eğitim programlarımızı uzaktan veya yüz yüze gerçekleştirebilirsin. TEGV öğrenme platformu olan TEGV Dijital ’de çocuklar ile buluşarak uzaktan etkinlik verebilirsin

Destek Gönüllüsü
Vakfın, çocuk etkinlikleri dışındaki tüm faaliyet konularında projeler geliştirerek yüz yüze ve/veya uzaktan katkı sunar ve Vakfımızın sürdürülebilirliğini sağlamak için kaynak geliştirme, iletişim faaliyetleri, ofis destek, gönüllü ve çocuk organizasyonları gibi alanlarda destek olabilirsin.

Eğitmen Gönüllü
Temel Gönüllü Eğitimleri ve Program Gönüllü Eğitimlerinin gönüllülere verilmesinde eğitmen olarak destek verebilirsin.

Kurumsal Gönüllülük
Gönüllülük çalışmalarının şirketlerin hamiliğinde, onların desteği ve yönlendirmesi ile gerçekleşmesidir.

Sizleri ve çocuklarımızı korumak için bazı yasal dokümanlara da ihtiyaç duyacağız.

https://tegv.org/gonullu-ol

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

5 × four =