TEDxIzmit

TEDxIzmit
TEDxIzmit

TEDxIzmit

Bugüne kadar dünyanın en prestijli etkinliklerinden biri olan TED, TEDxIzmit adıyla artık Kocaeli’de. İlk buluşma Kocaeli Bilim Merkezinde sıcak, gizemli atmosferinde gerçekleşecek. Sınırlarını aşan, hayal etmekten korkmayan konuşmacılarıyla, değerli fikirleri ışığında geleceğin temelini daha sağlam nasıl atabilirsiniz sorusuna cevap aranacak.

TEDxIzmit’te bu yıl “Peki Ya Sonra?” teması ve derinlemesine Her Şeyden Önce, O An konuları üzerinde keşif yolculuğunu sürdürecek. Gün sonunda hayatınızı yeniden şekillendirecek ‘’paylaşmaya değer fikirler’’ mottosu ile hayat çizginize bir kaç cümle eklenecek.

Her şeyden önce
Bu oturumda sizi “Her şeyin önce” sine götürecek konuşmacılar, işe başlama cesaretinin başarının anahtarı olduğunu anlatacak. Kilidi açmanın sırrını sizlerle paylaşacak. Başarının zor kısmının bitmiş olduğuna şahit olacaksınız.

O an

İkinci ve son oturum: “O an”. İlk oturumda “zor olan başlamaktır” dedik ancak her şeyin kendiliğinden gelmediğini fark ettik. Bu oturumda konuşmacıları size ne gibi engellerle karşılaştılar ve nasıl çözdükleri hakkında konuşurken, sizlerse küçük ipuçları yakalamaya çalışıp aklınızda hep aynı soruyu sormaya devam edeceksiniz.
Gün sonunda ise tüm bunlar bittiğinde tek bir soru ile baş başa kalacaksınız.


Peki ya sonra?

Detaylı bilgi ve kayıt için tedxizmit.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Sosyal medyada bizi takip edin
Facebook /TEDxIzmit
Twitter /TEDxIzmit
İnstagram /TEDxIzmit

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin