TEDxIzmit – Farklı Açıdan

TEDxIzmit heyecan verici bir etkinlik için geri sayıma başlıyor!

Tamamen Farklı Açıdan

Değişiminizi başlatıp, fikirlerinizi yenilemenin tam zamanı!
Dünyanızı değiştirecek olan; paylaşılmaya değer fikirler ışığında cesaretle atılmış adımlardır. Büyük başlangıçlar küçük adımlarla başlar, siz de heyecan verici bu deneyimle bir adım atmaya ne dersiniz? Konuşmacılarımızın değerli fikirleri ve ilham verici hikayeleriyle; fikirlerinizi, bakışınızı cesaretle yeniden oluşturun. Hayatınızı zihninizde çizdiğiniz sınırların içinde yaşamaktan vazgeçin. Hadi şimdi dinlemeye, görmeye, anlamaya, öğrenmeye ve hatta yaşamaya tüm enerjinizle yeniden başlayın.
Kendinizi hapsettiğiniz çerçeveden çıkmak için ihtiyaç duyduğunuz güç burada! Yaşayacağınız bu deneyimle, ufuk açıcı konuşmaları dinleyerek korkularınızla yüzleşip cesaret alabilirsiniz. Sınırlarınızı aşıp değişebilmeniz için tek yapmanız gereken; hayata dair kalıplarınızı söküp atmak ve bakış açınızı yeniden şekillendirmek. Farklı açıdan bakmaya başladığınız anda uzun zamandır beyaz sandıklarınızın siyah, siyah sandıklarınızın ise beyaz olduğunu fark edeceksiniz.

Unutulmaz bir atmosferde farklı bir açıdan bakmak için 22 Eylül’de Sabancı Kültür Merkezi’nde sizleri bekliyoruz.

Sizi nasıl bir süreç bekliyor?
www.tedxizmit.com adresinden yerinizi ayırttıktan sonra 2.aşama için size mail yoluyla bir form gönderilecektir. Mailin size ulaşmaması halinde spam kutunuzu kontrol ettikten sonra merhaba@tedxizmit.com adresinden bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Gerekli değerlendirmeler yapılarak olumlu ya da olumsuz dönüş sağlanacaktır.