TEDxAnkara “Dream of You!”

TEDxAnkara “Dream of You!”

“Dream of You” teması etrafında birbirinden değerli konuşmacılar ile biraraya gelme ve Ankara’nın en büyük TEDx konferansına katılma fırsatını yakalayacağız. Dünya çapında şimdiye kadar 4 milyarın üzerinde izlenme rakamına ulaşan TED konferanslarının lisansıyla Ankara’da gerçekleşecek olan TEDxAnkara, 3200 kişilik Congresium’da konuklarını ağırlayacak.

Her birimizin içinde bir “SEN” hayali vardır. Kimimiz için “SEN” hayali; bir bulutun üstünden düşmeyi beklerken gerçekleşir kimimiz için ise masmavi gökyüzünde yağmur bulutlarını beklerken…

“SEN” hayali hayatımızda oluşan boşlukları fark ettiğimiz an başlar, hayatımızda amacımızın ne olduğunu bilmediğimiz zamanlarda zirve yapar. Ve bir noktadan sonra değişimi başlatmak gerekir. Hayallerimizin peşinden koşmaya başlamak için ne olmasını bekliyoruz? Hayatlarımızda eksikliğini hissettiğimiz neler var? Hayatımızı değiştirmeye hazır mıyız?

10 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirilecek. “Dream of You!” teması ile düzenlenecek olan TEDxAnkara, birbirinden değerli fikirleri ve konuşmacıları Congresium’da bizlerle buluşturacak.

TED Nedir?
“Technology”, “Entertainment” ve “Design” sözcüklerinin baş harflerinden oluşan TED, “Paylaşmaya Değer Fikirler” sloganıyla yola çıkan ve kâr amacı gütmeyen bir küresel konferanslar serisidir. 1984 yılından günümüze uzanan konferanslar serisinin asıl amacı, farklı alanlardaki ileri derecede bilgi sahibi kişilerin konuşmalarıyla bilgi alışverişine zemin oluşturmaktır.

İLETİŞİM:
Her türlü soru, sorun, öneri ve istekleriniz için tedx@tedxankara.net adresine e-posta göndermenizi rica ederiz.

https://tedxankara.com/