TEDx Yeditepe University

TEDx Yeditepe University

14 Ekim’de “Game Changers” temasıyla Yeditepe Üniversitesi’nde ilk etkinliğini gerçekleştirileceğimiz konferansımızdan ayrıldığınızda hayatınızda bir şeyleri değiştirmek için güç bulacağınıza inancımız tam.

TEDxYeditepeUniversity, TED lisansıyla Yeditepe Üniversitesi öğrencileri tarafından kar amacı gütmeden düzenlenen bir organizsayondur.

Açıklanan Konuşmacılar;

– Berrak Tuna – @berraque
– Büşra Ün – Milli Tenisçi
– Ertuğrul Belen – Business Networking Akademi Kurucusu, Yazar
– Gökmen Güven – Socially Responsible Corporate Activist
– Melek Pulatkonak – Turkish WIN, Binyaprak Kurucusu
– Prof. Dr. Rana Sanyal – Bilim İnsanı
– SesVerSus – A capella
– Ufuk Tarhan – Fütürist, M-GEN Kurucusu
– Ümit Karalar – Fotoğrafçı
– Zeynep Karagöz – Tasarımcı / Girişimci / Pro-Maker,
– Kesinleşen konuşmacılarımız eklenecektir.

Etkinlik Detayları :
– Etkinlikte katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.
– Program ve Konuşmacı listesi değişiklik gösterebilir.
– Etkinlikte konuşmalar Türkçe olacağı için simultane tercüme olmayacaktır.
– TEDxYeditepeUniversity’nin etkinliğin içeriğinde değişiklik yapma ya da etkinliğin tarihini değiştirme ya da etkinliği tamamen iptal etme hakkı saklıdır.
– Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı etkinlik organizasyonuna ait olup katılımcı, etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
– Öğrenci bileti alan katılımcılarımızın kapıda öğrenci kimliği göstermesi zorunludur.
– Etkinlik boyunca verilecek tüm yiyecek ve içecekler bilet fiyatına dahildir.
-Etkinliğe gelecekler için Anadolu ve Avrupa yakasındaki merkezlerden servisler kalkacaktır. Servislerin hangi noktalardan kalkacağı etkinlik yaklaştığında duyurulacaktır. Servis imkanını kullanmak isteyenlerin atılacak olan maile cevap vermesi zorunludur. Servislerimiz ücretsizdir.

Bilet için Tıklayınız

TED Nedir?
TED, dünyanın önde gelen düşünürlerinin kendilerini heyecanlandıran fikirleri paylaşmak üzere katıldığı yıllık bir konferanstır.
TED adını geleceğimizi şekillendiren üç konunun -Teknoloji,Eğlence ve Tasarım’ın(Technology,Entertainment, Design) baş harflerinden alır.Etkinlikler bu kavramlardan herhangi biriyle ilişkisi bulunan bütün
fikirlerin paylaşılmasını amaçlar. Katılımcılara göre TED konferansları geleceğe yapılan bir yolculuk,bir zihin arınmasıdır.

TEDx Nedir?
TEDx paylaşmaya değer fikirler düşüncesinden yola çıkarak kar amacı gütmeksizin TED lisansı ile düzenlenen yerel etkinliklerdir.