TED Teknoloji Eğitiminde Dönüşüm Zirvesi

Teknoloji Eğitimi

TED Okullarımızdaki Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi öğretmenlerimiz, uzaktan öğretim sürecindeki bilgi birikimlerinin ve deneyimlerin paylaşılacağı “TED-Teknoloji Eğitiminde Dönüşüm Zirvesi”nde bir araya gelecekler.

Okulumuzun organizasyonuyla ve Microsoft iş birliğiyle çevrimiçi ortamda gerçekleştirilecek “TED Teknoloji Eğitiminde Dönüşüm Zirvesi” Genel Müdürümüz Sayın Sevinç Atabay ve alan uzmanlarının “Teknolojiye Yön Verecek Nesilleri Yetiştirmek” temalı konuşmalarıyla saat 10.00’da başlayacaktır. Microsoft’un Teknoloji Eğitiminde Yenilikçi Çözümler konulu paylaşımının ardından Bilişim Teknolojileri öğretmenlerinin kodlama, robotik, 3B tasarım, dijital içerik üretme, dijital güvenlik ve etik gibi öğretim programında yer alan kazanımlara ait deneyimlerini paylaşacakları oturumlar ile devam edecektir.

Kapanış programında Microsoft tarafından gerçekleştirilecek atölye sonunda öğretmenlerimize, “Microsoft Yenilikçi Eğitmen” belgesi verilecektir. Aynı zamanda, kapanış oturumuna katılan 2 öğretmenimize 12 aylık Xbox Game Pass Ultimate üyeliği hediye edilecektir.

20 Mart 2021 Cumartesi

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

Exit mobile version