TECxTalks

TECxTalks
TECxTalks

Zirve etkinliğimiz TEC TALKS ile karşınızdayız.

30 Nisan Salı günü Mühendislik Fakültesi Hamit Çepni Konferans salonuna değerli ve alanında uzman konuşmacımız Daron Yondem bizler için geliyor.

Ayrıca fuaye alanında ikramlarlamız ve etkinlikte birbirinden güzel hediyelerimiz sizleri bekliyor.

Sizleri zirve etkinliğimize bekliyoruz

Üniversite/Kurum Adı: Karabük Üniversitesi Etkinliğin Yapılacağı Salon: Hamit Çepni Konferans Salonu

Kulüp Adı: Technical Experience Club
Etkinlik Adı: TEC Talks
Etkinlik Tarihi: 30.04.2024

Etkinliğin İçeriği:

14:00-14:55 (l.Oturum)

15:15-16:10 (2.0turum)

2 oturumdan oluşacak olan etkinliğimizde konuşmacılar sahnede maksimum 55 dakika (40 dakika sunum+15 dakika soru cevap) sürecek şekilde katılımcılara bilgi aktarımında bulunacaktır.

Etkinliğin Amacı;

•    Konuşmacılar, kendi sektörlerindeki pratik deneyimlerini öğrencilere aktararak teorik bilgilerin yanı sıra gerçek dünya uygulamalarını da sunarlar.

•    Sektörden gelen başarılı konuşmacılar, öğrencilere kariyerleri hakkında doğrudan rehberlik sağlarlar. Bu, öğrencilerin kendi kariyer hedeflerine daha net bir şekilde odaklanmalarını sağlar.

•    Konuşmacılar, etkinlik sırasında öğrencilerle networking yapma fırsatı bulurlar. Bu, öğrencilerin sektördeki profesyonellerle iletişim kurarak potansiyel iş veya staj fırsatlarını değerlendirmelerine yardımcı olur.

•    Başarılı konuşmacıların deneyimleri, öğrencilere motivasyon ve ilham verir. Bu, öğrencilerin kendi potansiyellerini keşfetmelerine ve daha yüksek hedeflere ulaşma konusundaki kararlılıklarını artırır.

•    Sektörden gelen konuşmacılar, öğrencilere sektördeki güncel gelişmeleri ve trendleri aktararak onların bilgi ve beceri düzeyini güncel tutmalarına yardımcı olurlar.

https://www.instagram.com/techexperiencee