TechSummit

TechSummit

TechSummit, IEEE Koç Üniversitesi tarafından 9 Aralık 2017 tarihinde Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Kültür Merkezi’nde düzenlenecek ve 300’den fazla katılımcıya ev sahipliği yapacak ‘teknoloji zirvesi’ etkinliğidir. Seçkin şirketlerin proje süreçleri ve Ar-Ge çalışmalarının farklı perspektiflerden anlatılacağı etkinliğin katılımcılara kariyer planlaması açısından yol gösterici nitelikte olması ve teknolojik gelişmelerin, Dünya trendlerinin değerlendirilerek katılımcıları teknoloji yönünden bilinçlendirmesi hedefleniyor.

9 Aralık 2017 tarihinde düzenlenecek etkinlikte;
-Sektöründe lider şirketlerden C-level konuşmacılar ve sürpriz motivasyonel konuşmacılar ağırlanacak.
-Katılımcıların iş süreçlerini somut olarak tecrübe etmeleri için teknik workshoplar ve vaka analizleri, iş hayatlarında ihtiyaçları olacak becerileri edinebilmeleri için kişisel gelişim ve liderlik atölyelerine yer verilecek.
-Türkiye’deki bütün üniversitelerden öğrencilere açık olacak TechSummit prova mülakatlar ve katılımcıların şirketlerin işe alım süreçleri hakkında bilgi alabilecekleri kariyer stantlarıyla katılımcılara staj imkanları da sunacak.
-Eğlenceli kaynaştırma oyunları, sürpriz hediyeler ve ikramlarla dolu bir fuaye alanı katılımcıları bekliyor olacak.
-İndirimli konaklama imkanı sunulacak.

Farklı bölüm ve mesleklerden katılımcıların olacağı TechSummit ’17, farklı alanlarda seminerler, workshoplar ve vaka analizleri ile teknoloji zirvesine giden yolda bir adım önde olmanız için sizleri bekliyor.

KAYITLARIMIZ AÇILDI!
Kaydolmak için: https://ieee.ku.edu.tr/techsummit
Kariyer.net üzerinden kaydolmak için: https://bit.ly/koctechsummit17