Tech4Health Summit

Tech4Health Summit

Öğrenci Kariyeri ile değişen sağlık sektörü ne çok başarılı isimlerle beraber göz atmaya ne dersin?
Sağlık alanında kariyer ve gelişim hedefleyen katılımcıların sorularına yanıt bulabileceği ve vizyoner kişiler tarafından ufkunun açılacağı bu zirveye;
Mühendislik fakültesi öğrencileri,
Sağlık bilimleri fakültesi öğrencileri,
Tıp, diş, eczacılık fakültesi öğrencileri,
Moleküler biyoloji ve genetik bölümü öğrencileri,
Kimya – biyoloji bölümü öğrencileri,
Sağlık sektörünü merak eden ve gelişen dünyaya nasıl ayak uydurduğunu merak eden,
Bu sektörde global şirketlerde veya bireyselde kariyer hedefleyen herkes katılabilir!

Etkinlik Öğrenci Kariyeri Online Platformunda 20 Mayıs saat 12.25’de gerçekleşecektir.
Başvuru için: ogrencikariyeri.com/tech4health

Tech4Health Summit dünyada ve ülkemizde gelişen “sağlık ve teknoloji” sektörünün önde gelen firma ve konuşmacılar ile bu alana ilgi duyan öğrenciler ile buluşturmayı hedeflediğimiz yeni zirvemizdir. Etkinliğimiz 20 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleşecek ve katılımcılarımız lisans, yüksek lisans ve lise öğrencilerinden oluşacaktır. Sağlık sektörüne ilgi duyup hem teknik bilgiler edinip, networklerini genişletebilecekleri bu zirve katılımcılar için yön gösterici nitelik taşıyacak.

Amacımız
Değişen dünya ile birlikte sağlık sektörü de durmadan gelişmeye devam ediyor. Biz de bu değişen dünyayı daha iyi anlamak için projemizin amacını; sağlık sektörüne ilgisi olan, bu alanda kariyer hedefleyen ve sağlıkta yeni dönemi öğrenmek, genel kültür edinmek isteyen katılımcılarımıza klasikleşen kariyer etkinliklerinden uzak bir şekilde sağlıkta inovasyonu aktarmak olarak seçtik. Bunun yanında teknoloji ile sağlığın ilişkisini ve teknolojik gelişmelerin sağlığa nasıl dokunduğunu göstermek de amaçlarımızdan biridir. Etkinlik sonunda katılımcıların sağlığa çok bilinmeyen bir pencereden bakarak yeni dünyaya uyum sağlamalarını ve bu yolda katılımcılarımızın ufkunu genişleterek ilk adımı atmalarını amaçlıyoruz.

Pandemi şartları sebebiyle online gerçekleşecek bu zirve http://canliyayin.ogrencikariyeri.com canlı yayın platformunda gerçekleştirilecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin