TEB Fintech Future Four

Gelecek!
Biliyoruz, bankacılık ve finans dünyasını değiştirecek teknolojilerin Türkiye’den çıktığı günler gelecek! DNA’sında inovasyon olan TEB olarak biz, gelecek için bugüne kadar Girişim Bankacılığı’ndan Melek Yatırım Platformu’na kadar yenilikçi programlarla start-up’lara hep destek olduk! Çünkü gün gelecek, Türkiye’den de bir teknoloji devi çıkacak!

Bugünden itibaren başlattığımız Fintech Programı’yla yenilikçi finans teknolojisi fikirlerine yepyeni bir destek veriyoruz.

Çünkü;
Start up’ların bankalara ihtiyacı var. Altyapımız, tecrübemiz, ilk ürün için sağladığımız finansal destek ve projenin ilk müşterisinin hazır olması Start-Up’lara iyi gelecek. Biz bunu gerçekleştirmek için bankacılık ve finans sektörünün problem ve ihtiyaçlarına inovatif çözümler üreten, kıvrak ve yaratıcı insanları arıyoruz.

TEB olarak şuna inanıyoruz:
Bankacılık ve finans sektörünün geleceğini bankalar tek başına belirlemeyecek.

Sektör olarak hayalini kurduğumuz gelecek vizyonu bizce bankalar ve start-up’ların birlikte çalıştıkları, start-up’ların yaratıcılıklarını ortaya koydukları işbirlikçi inovasyon modeliyle mümkün olabilir. Bu yüzden bugün start-up’lara ve start-up adaylarına diyoruz ki: TEB Fintech Future Four Programları’mıza katılırsanız, bankacılık ve finans dünyasının geleceğini şekillendiren teknolojiler çok yakında gelecek!

Ayrıca seçilen tüm projelere ilk ürünü yapmak için proje başına 20.000 USD finansal destek TEB Fintech Future Four’da!

http://www.melekyatirimplatformu.com/