TBD Kamu-BİB’20 ve BİMY’25 Bütünleşik Etkinliği

TBD KamuBİB’20 ve BİMY’25 Bütünleşik Etkinliği,

Cumhurbaşkanlığı, Bağlı Kuruluşlar, Bakanlıklar, Yerel Yönetimler, Üniversite Akademi, Özel Sektör, STK Temsilcileri, Bilim İnsanları, Bilişim Profesyonelleri ve Uzmanlarının katılımı ile

4 – 7 Ekim 2018 tarihlerinde

ELA Quality Resort Belek ‘de gerçekleştiriliyor.

 

DİJİTAL DÖNÜŞÜMDE KÜRESEL EĞİLİMLER” temalı etkinliğimizde, “DİJİTAL GELECEK”, “KÜRESEL EĞİLİMLER”, “YAPAY ZEKÂ TEKNOLOJİLERİ”, “ROBOTİK ve OTONOM SİSTEMLER”, “DİJİTAL DÖNÜŞÜM SÜREÇLERİYLE GELECEK BİLİŞİM YATIRIMLARI” ve “SEKTÖRLERDE, KAMUDA DİJİTAL DÖNÜŞÜM” gibi teknolojileri ve uygulamaları ile insan ve süreçler birlikte ele alınacak, bilgi alışverişi ve paylaşım ortamı yaratılacak, dönüşümle beraber olası sorunlar ve öneriler tespit edilerek çözümler üretilecektir.

 

Etkinliğimize bu sene de Kamu Kurumları, Yerel Yönetimler, Üniversite, Özel Sektör, Sivil Toplum Kuruluşları, Basın Medya Temsilcileri, Bilişim Merkezleri Yöneticileri ve Uzmanları, İş Adamları ve Akademisyenler katılacaktır.

 

Devletimizin plan ve programlarında da yer alan ‘Dijital Türkiye’ hedefi için kamunun, özel sektörün ve akademik dünyanın birlikte hareket etmesini TBD olarak önemsemekteyiz.

 

DİJİTALLEŞME SÜRECİNDE OLAN TÜRKİYE İÇİN, KAMU VE TÜM SEKTÖRLERDE DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜ BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRELİM 

 

Teknoloji üreten, ARGE, yenilik ve girişimcilik temelli olarak tüm sektörlerde dijital dönüşümü gerçekleştiren, küresel rekabette başarılı ve refah seviyesi yüksek bir Türkiye için bütün taraflara özellikle de bilişimcilere önemli sorumluluklar düşmektedir.

 

Sizleri Kamu-BİB’20 ve BİMY’25 Bütünleşik Etkinliğimize deneyimleriniz ve vizyonunuzla ortak akıl oluşturmak üzere katkı ve destek vermeye davet ediyoruz.

 

Saygılarımızla,

 

TÜRKİYE BİLİŞİM DERNEĞİ

 

ETKİNLİK WEB SİTESİ : www.kamubib-bimy.org