Tarım, Çevre ve Sağlık Kongresi

Tarım, Çevre ve Sağlık Kongresi

Değerli Katılımcılar,

Düzenleme ve bilim Kurulu olarak Dağlarından Yağ, Ovalarından Bal Akan Aydın’da yapılacak olan Uluslararası Tarım, Çevre ve Sağlık kongresinde sizi ağırlamaktan onur duyarız. Kongremiz Tarım, Çevre ve Sağlık konularını bir bütün içerisinde değerlendirerek yapılan güncel araştırmaları tartışmak ve yeni disiplinler arası çalışmaların ortaya çıkmasında akademisyenleri bir araya getirmek için düzenlenecektir.

Sonbaharın tüm güzelliklerini birlikte yaşayacağımız Aydın ilimizde sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

KONGRE BAŞKANLARI

Prof. Dr. Cafer TURGUT
(Adnan Menderes Üniversitesi, Ziraat Fakültesi)
Doç. Dr. Perihan Binnur KURT KARAKUŞ
(Bursa Teknik Üniversitesi, Çevre Mühendisliği Bölümü)
Doç. Dr. Serdal ÖĞÜT
(Adnan Menderes Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi)

KONGRE ANA KONULARI

Sağlık Bilimleri
Gıda Bilimleri ve Teknolojisi
Çevre Bilimleri ve Teknolojisi
Beslenme Bilimleri
Tarim Bilimleri

http://icaeh.com

Kongre Tarihi ve Yeri: 26-28 Ekim 2018, Adnan Menderes Üniversitesi, Atatürk Kültür Merkezi, AYDIN

Kongre Dili: Kongreye gönderilecek bildiriler türkçe veya ingilizce sunulabilecektir.

Bildiri Özetleri: Bildiri özetleri yüklenirken mutlaka hem türkçe hem ingilizce girilmelidir. Bir katılımcı kongreye maksimum iki bildiri ile katılacaktır (1 sözel bildiri, 1 poster bildiri veya 2 poster bildiri).

Yaka Kartı: Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılarımızın yaka kartları kayıt deskinden verilecektir. Ayrıca katılımcılarının yaka kartlarını kongre merkezinde sürekli olarak takmaları gerekmektedir.

Önemli Tarihler: Bildiri özet ve tam metin gönderimi için son tarih: 01 Eylül 2018

Kayıt Ücretleri: Kongre kayıtları web sitesinde ilan edilen ücret detaylarına uygun olarak kongre öncesinde ve sırasında yapılabilecektir.

İptal ve İade Koşulları: Kongremizin iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt – konaklama sayfalarında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır. 01 Haziran 2018 tarihine kadar yapılacak iptallerde, ödenen ücretin %50’si iade edilecektir. 02 Haziran 2018 itibari ile iptal ve iade talebi kabul edilmeyecek olup sadece isim değişikliği yapılabilecektir.

Katılım Belgesi: Kongrenin son günü kayıt masasından verilecektir.

Bildiri Kabulü: Kongremize bildiri gönderimleri web sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır. Bildiri gönderirken dikkat edilmesi gereken hususlar “Bildiri Gönderimi” sayfasında açıklanmaktadır. Bildirilerin kabul olmasının ardından en az bir katılımcının kongre kaydını yaptırması gerekmektedir. Gönderilen bildirilere 15 gün içerisinde cevap verilecektir.

Kayıt ve Danışma Masası: Kayıt ve danışma masası kongre merkezinde 26 Ekim 2018 günü açılacak ve tüm bilimsel program süresince açık olacaktır.

Davet Mektubu: Kayıt işlemlerini tamamlamış olan katılımcılara, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.