t-MBA İş Projeleri Yarışması

“Daha iyi bir gelecek senin fikrinle gelecek” sloganıyla 11.si düzenlenecek olan t-MBA İş Projeleri Yarışması’nın 10 finalisti, büyük finale hazır!
Her yıl düzenlenen ve gelenekselleşen t-MBA İş Projeleri Yarışması’nın 10 finalisti Ataşehir 3 kampüsünde gerçekleşecek 11. organizasyonda, yenilikçi iş fikirlerini jüri üyeleri ile paylaşacaklar.

“t-MBA Eğitim Modeli”nin önemli bir ayağı olan t-MBA İş Projeleri Yarışması öğrencilerin girişimcilik konusundaki bilincini arttırmak üzere düzenlenir. Tüm Doğa Liselerindeki t-MBA öğrencileri eğitim yılı boyunca geliştirdikleri kendi iş fikirlerini projelerinin uygulanabilirliği, sürdürülebilirliği, finansal planı gibi önemli noktalara değinerek aktaracaklar.

Girişimcilik alanında uzman akademisyen, girişimcilik dernek ve vakıflarının yöneticileri ve kuruluşların inovasyon departmanlarından sorumlu çalışanlarından seçilen jüri üyeleri, projeleri belirli kriterlere göre değerlendirerek en iyi 3 projeyi seçecekler. Seçilen ilk 3 projenin sahibi öğrenciler, ödüllerini bu yıl 4 Mayıs’ta Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek t-MBA Zirvesi’nde alacaklar. Finale kalan ilk 10 proje ise fuaye alanında açacakları stantlarla projelerini sergileyecekler.

Tarih: 22 Mart 2018 Perşembe
Saat: 10.00 – 13.00
Yer: Doğa Koleji Ataşehir 3 Kampüsü