T-Bootcamp Uluslararası Teknoloji Etkinliği

T-Bootcamp Uluslararası Teknoloji Etkinliği

Ulusal ve Uluslararası yatırımcıların, Türkiye’de girişimci firmalar ile buluşturulduğu teknoloji uygulamaları platformudur.

Türkiye de girişimci – yatırımcı ekosistemine dikkat çekmesi açısından Üniversitelerin bünyesinde düzenlenmektedir.

Yatırımcıların ve teknoloji liderlerinin dikkatini Türkiye’de faaliyette olan girişimcilere çekerek, girişimci Türk teknoloji şirketlerini dünya çapında tanıtmak en büyük hedefidir.

Etkinlik süresince, girişimci firmalar Ulusal ve Uluslararası network imkânı ile yeni teknolojilere yatırım yapmakta olan yatırımcılar ile aynı platformda buluşarak yatırım bulma şansı da bulabileceklerdir.

Dünyada global yatırımcıların, yatırım kararlarında dikkate aldıkları kriterler ile Dünya’da her sektörde hızla uygulamaya alınacak yeni teknolojilerin uygulama alanlarını ve gelişmeleri birebir öğrenme imkânı, tüm katılımcılara avantaj sağlayacaktır.

Katılımcılar arasında, sektör temsilcisi kurumlar, yatırımcılar, her aşamadaki teknoloji girişimcileri, kurumsal firma ortak ve yöneticileri, medya temsilcileri, Banka ve finans kurumları, teknoloji firmaları bulunmaktadır.

02 – 03 Kasım 2017 tarihinde WBCONS-hd Business Consultancy tarafından, Minerva Kuluçka Merkezi koordinasyonu ile İzmir Yasar Üniversitesinde uluslararası teknoloji etkinliği düzenlenecektir. Etkinlik, Türk girişimci şirketlerini, ulusal ve uluslararası yatırımcılarla aynı platform da buluşturarak, stratejik ve finansal ortaklıklara imkân sağlamayı hedeflemektedir.

Girişimciler için etkinlik başvuru kategorileri arasında AI,Fintech, Insurtech, Blockchain, AR/VR, Cloud, Mobil, Robotic, Gaming ve E-ticaret bulunmaktadır. Etkinliğe katılmak isteyen şirketler www.t-bootcamp.com adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir. Başvurular arasında, etkinlik sırasında sunum yapmaya hak kazanan girişimci şirketler jüri tarafından seçilecektir.

Sunum yapacak girişimcilere etkinlik öncesi ve sırasında gerek sunumlar gerekse satış ve pazarlama hedefleri, bütçe ve nakit yönetimi konularında danışmanlar tarafından destek verilecektir.

Yatırımcıların ve teknoloji liderlerinin dikkatini Türkiye’de faaliyette olan girişimcilere çekerek, girişimci Türk teknoloji şirketlerini ulusal ve uluslararası yatırımcılara tanıtmak etkinliğin önemli hedefleri arasındadır.

Katılımcılar arasında, sektör temsilcisi kurumlar, yatırımcılar, her aşamadaki teknoloji girişimcileri, kurumsal firma ortak ve yöneticileri, medya temsilcileri, finans kurumları ve teknoloji firmaları bulunmaktadır.

Global yatırımcıların, yatırım kararlarında dikkate aldıkları kriterler ile Dünya’da her sektörde hızla uygulamaya alınmakta olan yeni teknolojilerin uygulama alanlarını birebir öğrenme imkânı, tüm katılımcılara avantaj sağlayacaktır.

Teknoloji etkinliği ile ilgili bilgilere etkinlik web adresi için tıklayınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

four × 1 =