STS TURKEY Bilim ve Teknoloji Çalışmaları Konferansı

Teknoloji Çalışmaları Konferansı

Endüstri 4.0, büyük veri, yapay zekâ, makine ile öğrenme, sağlık teknolojileri, nöroteknolojiler, sanal gerçeklik uygulamaları hayatımızın her alanına nüfuz ediyor. STS TURKEY Bilim ve Teknoloji Çalışmaları Türkiye Araştırma Ağı bilim, teknoloji ve tıp alanlarındaki dönüşümlerin toplumsal bağlamıyla ve bu kavramların inovasyonla ilişkisiyle ilgilenen tüm alanlardan akademisyen, öğrenci ve bağımsız araştırmacıları, Türkiye’de bilim ve teknolojinin ufuklarını tartışmak üzere 10-11 Eylül 2018’de Orta Doğu Teknik Üniversitesi’ne davet ediyor.

STS TURKEY 2018 Toplum için Bilim ve Teknoloji Çalışmaları Konferansına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Konferansımıza 20 farklı üniversite ve araştırma kurumundan toplam 43 bildiri başvurusu oldu.
Bu bildirilerin yalnızca %64’ünü tam bildiri sunumu olarak kabul edebildik.

Konferans programı önümüzdeki günlerde duyurulacaktır.

 

STS TURKEY 2018 Toplum için Bilim ve Teknoloji Çalışmaları Konferansı kayıt dönemi başlamıştır. Konferansa kayıt olmak için aşağıdaki adımları takip ediniz:

  1. Aşağıda miktarı verilen konferans ücretinin, bilgisi verilen hesaba, açıklama notunda yazar ismi verilerek aktarılması;
  2. Dekontun bir kopyası veya fotoğrafının, kayıt olan kişinin ad, soyad ve kurum bilgisiyle birlikte [email protected] adresine “STS TURKEY 2018 Kayıt” başlığıyla gönderilmesi gerekmektedir.
Erken kayıt13 Temmuz 2018’e kadar Geç kayıt
Öğrenci 125TL 175TL
Akademisyen 200TL 250TL

Hesap bilgisi:
EBRU IŞIK
Türkiye İş Bankası IBAN : TR200006400000142420351650

(1) Konferansta bildiri veya poster sunabilmek için yazarlardan en az birinin erken kayıt döneminde kayıt olması gerekmektedir.

(2) Ücrete konferans katılımı, konferans kiti, kokteyl katılımı dahildir. Konferans yemeği ücrete dahil değildir. Konferans yemeğine opsiyonel katılıma dair bilgilendirmeyi önümüzdeki günlerde yapacağız.

(3) Kayıt olduğunuz takdirde otomatik olarak STS TURKEY 2018 Bilim ve Teknoloji Çalışmaları Türkiye Araştırma Ağına ve ilişkili yazışma listesine de kaydınızı gerçekleştireceğiz. Ağa kayıt olmak istemiyorsanız lütfen kayıt epostanızda bunu belirtiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin