STEM & Makers Dünyasına Katılmaya Ne Dersiniz ?

STEM & Makers 7’den 70’e meraklı herkese bilgi öğreten, ilgi odağınıza göre labaratuvarlara yönlendiren bir etkinliktir. Birbirinden profosyonel eğitimcilerimizle sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bu etkinlikte sizlere uygun her şey var. Birbirinden değerli uzmanlarımız, farklı alanlarda tasarımcılar, fotoğrafçılar, mühendisler, kodlamacılar vb. çalışan yetenekli insanlarla eğlenebilirsiniz. Sizde STEM & Makers Dünyasına Katılmaya Ne Dersiniz ? İşte Sizlere Kazandıracağımız Yetenekler;

1 Verimliliği artıran gerçek uygulamalı çalışmalar
2 Ekip ruhuyla ortaya çıkan ürünler
3 Sorumluluk ve bilgi sahibi olma
4 Bilgi Dağarcığınızın Genişlemesi ve Uzmanlarla Sohbetler

STEM & Makers Fest/Expo, 7’den 70’e herkesin erişebileceği bilimsel içeriklerle bütünleştirilmiş yüksek eğlence düzeyine sahip çok yönlü bir etkinliktir. Katılım ücretsizdir!

STEM & Makers Fest/Expo, halkın bilim ve teknoloji ile etkileşimine imkan sağlayan çok yönlü bir etkinliktir. Bu etkinliğin amacı; eğitici, merak uyandırıcı ve heyecanlandırıcı ürünler ve atölyeler ile katılımcıların bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik (STEM) alanlarındaki ilgilerini güdülemek ve canlı tutmaktır.

29-30 Eylül 2018 tarihlerinde STEM & Makers Fest/Expo Ankara Altınpark ANFA Fuar ve Kongre Merkezi’nde Hacettepe Üniversitesi STEM & Maker Lab ve Feza Gürsey Bilim Merkezi işbirliği ile gerçekleştirilecektir.

stemandmakers.org

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.