STEM Keşif Kampanyasına Okulunuzu Dahil Edin

STEM
STEM etkinliği

Herkesi STEM etkinlikleri düzenleyerek ve STEM Keşif Kampanyası haritasında öne çıkararak, ortak olarak, yarışmalarımıza ve diğer çevrimiçi etkinliklere katılarak 2022 STEM Keşif Kampanyası’na katılmaya davet ediyoruz!

STEM Keşif Kampanyası , Scientix tarafından düzenlenen ve Avrupa ve dünyadaki projeleri, organizasyonları, kütüphaneleri, okulları, üniversiteleri ve gençlik kulüplerini Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik alanlarındaki kariyerleri ve çalışmaları kutlamaya davet eden ortak bir uluslararası girişimdir .

STEM hayatımızın hemen hemen her alanında mevcuttur. Bu nedenle herkesin Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematiğin değerini vurgulayan STEM eğitimine erişiminin olması gerektiğine inanıyoruz. Bu yıl, tüm eğitim paydaşlarını , öğrencilerin ve toplumlarımızın yakın gelecekte ihtiyaç duyacakları temel becerileri sergileyen, öğrenci farkındalığını artıran ve STEM’i herkes için erişilebilir kılan etkinlikler ve etkinlikler düzenlemeye teşvik ediyoruz.

1 Şubat – 30 Nisan 2022 tarihleri ​​arasında 23 – 30 Nisan haftası boyunca etkinliklerin zirve yaptığı STEM Keşif Kampanyası, kendini işine adamış öğretmenler ve eğitimdeki her paydaş tarafından fen eğitimini geliştirmek için devam eden taahhüt ve çalışmaların bir kutlamasıdır. Avrupa’da okuryazarlık.

Katılmak ister misin?
İşte dünyanın en büyük STEM kampanyalarından birine katkıda bulunmak için neler yapabileceğinize dair bazı fikirler:

Web seminerleri, sohbetler, tartışma panoları, sınavlar vb. gibi öğrencilerinizle/öğrencileriniz için herhangi bir (çevrimiçi) STEM etkinliği düzenleyin.
STEM yarışmalarımızdan birine katılın.
Kendi çevrimiçi kurslarınızı oluşturmak için Scientix Moodle’ı kullanın
Kendi web seminerlerinizi, canlı etkinliklerinizi, Soru-Cevaplarınızı vb. barındırmak için Scientix Çevrimiçi Toplantı Odası’nı kullanın .
Etkinliklerimizden birine ve diğer çevrimiçi fırsatlara katılın.
STEM Discovery Campaign Blog’da bir uygulama hikayesi yazın.
Okullar, projeler ve kuruluşlar için: 2022 STEM Keşif Kampanyasının resmi ortağı olun

Detaylar ve Katılım için tıklayınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

10 + six =